Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, nem tudom túltenni...

Mit tegyek, nem tudom túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés
Az idei évben érettségiztem, de kihagytam egy évet. Munkát akartam, és pénzt, mielőtt elköltözöm, igazán tervem sem volt, hova menjek. Volt egy tantargy, amibol vegig otos voltam, de érettségin elszúrtam, négyes lett, az emeltem rossz, így nem mentem szóbelizni, de majd jövőre újraírom. Megnéztem a mostani végzősök táncát, és eszembe jutott, hogy mindent elcsesztem, ronda voltam stb. Nem maradt baràtom, mindenki elment. Hogy tudnék továbblépni ebből a sulis korszakból, és lezárni mindent? Dolgozom most, olvasgatok, de ha látok egy végzőst, eszembe jut az én elcseszett életem, az önbizalmam semmi, nullának érzem magam. Szóval minden bajom van ezzel, persze nem 0-24be. Lefoglalom magam, de mindig előjön.

2018. dec. 4. 08:30
 1/3 October15 ***** válasza:

Őőőő pontosan miért probléma a 4-es érettségi? :D Miért probléma az, hogy "ronda" voltál egy szalagtűzőn ami amúgy ha jól sikerült volna nem is emlékeznél rá? :D [After meg dolgok.]


Vagy nem ez a baj vagy kifejezetten rosszul méred fel a problémákat.

2018. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sikerült rájönnöm mi a probléma.
2018. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden érettségim jò lett és zavar, hogy a nálam mindig rosszabbak is jót írtak, mert figyelmetlenségből kihagytam egy feladatot.

A problémám az, hogy úgy érzem, elszúrtam. A nagy eseményeimkor sosem néztem ki jól, mikor kellett, sosem voltam jó. És utólag zavar minden

2018. dec. 4. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!