Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy valakivel alig lehet találkozást megszervezni, sose jó neki?

Figyelt kérdés

Tény hogy kissé távolabb lakik tőlem, de nem országok választanak el minket, egyszerűen csak 100 km-re lakik, ahova ráadásul vonattal 2 óra alatt el tudok jutni és vissza is.

Szóval az én részemről simán megoldható lenne akármikor a találkozás. Úgyis inkább én megyek oda, mert szeretem a városát.

Egyetlen kellemetlenség ebben, hogy ha találkozunk is, nekem 17:10kor el kell onnan jönnöm ahhoz, hogy még aznap haza tudjak jutni. Különben vagy éjszakázhatok az utcán, vagy mehetek hotelba drágán, amit nem szívesen teszek, nincs annyi pénzem. Ő meg magához nem enged be éjszakára ilyen esetben.

Így emiatt nekem a délelőtt és a délután lenne alkalmas a találkozásra, viszont neki sose jó, sose ér rá, kb. 2 havonta egyszer tudunk egyet összehozni, akkor se tart sokáig. Jól sejtem, ha szívesen találkozna velem, akkor sokkal könnyebben össze lehetne hozni?


2018. márc. 4. 10:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Persze mindig mond valami indokot most éppen miért nem jó, meg van olyan is hogy azt mondja, hogy most szombaton lehet ráér majd, de aztán péntek este legmondja hogy közbejött valami. De olyankor tényleg közbejön valami.

Létezik hogy valaki attól hogy huszonéves, ennyire elfoglalt legyen? Mások valahogy könnyebben szerveznek ennél találkozást egymással

2018. márc. 4. 10:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy párkapcsolat, ami alakul, akkor azonnal hagyd a fenébe.

Vannak ilyen emberek, nem merik megmondani, vagy nem akarják, hogy csak függőben vagy hagyva.

Ő meg talán több végén égeti a gyertyát, várja, hogy alakuljon a sors, Te meg le vagy ejtve nagy ívben.

Tudom, voltam ilyen kapcsolatban, akkor szerettem őt, most itt lenne előttem, elzavarnám egy lapátnyéllel...

2018. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sima barátság? Nálam ugyanez a helyzet. És mi egy városban lakunk, több év alatt kb. jó ha háromszor találkoztunk, miközben arról papol, hogy a miénk igazi gyerekkori barátság. Amikor másik városban laktam és meglátogattam bár beengedett estére, de reggel kb. minden előzmény nélkül közölte, hogy ő elmegy és oldjam meg valahogy délután hatig (akkor ment a vonatom) :DDD, tél volt amúgy.

Elnézést, hogy a saját sztorimat leírtam, csak én is nemrégiben realizáltam, hogy ez nem annyira barátság már.


Ha neten beszéltek, kb. milyen időközönként válaszol?

2018. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Persze mindig mond valami indokot most éppen miért nem jó, meg van olyan is hogy azt mondja, hogy most szombaton lehet ráér majd, de aztán péntek este legmondja hogy közbejött valami. " Dettó.
2018. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ideje arra van az embernek amire akarja hogy legyen.
2018. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen, lehet, hogy ennyire elfoglalt.

Az én sztorim is hasonló, csak a másik oldalról, munka mellett tanulok és önkénteskedek, és ha valakinek megmondom, hogy ne is barátkozzon velem, mert soha a büdös életbe nem fogok ráérni, akkor is nyomja magát, hogy deee, majd ő alkalmazkodik, és nem lehet le se vakarni. Ilyenkor úgy vagyok vele, hogy akkor szenvedjen, ő akarta.

A másik meg, hogy ha van végre egy szabadnapom, azt 100%, hogy nem emberekkel fogom tölteni, hanem otthon fetrengek, vagy elmegyek túrázni a hegyekbe, filmezek, vagy bármi olyat csinálok, ami feltölt. Ezen is ki vannak akadva néhányan, hogy ha ráérek, akkor miért nem találkozunk, de nekem ez a magányos feltöltődés egyszerűen létszükséglet.

2018. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy a saját városunkban nem tudtam összehozni egy talit.

Ha nem volt semmi dolga, akkor ugorjak már fel, de ha a barátnőik épp összeültek, akkor kereshettem más elfoglaltságot, holott már előre megbeszéltük a dolgot.


Egyszer írtam neki, hogy leléptem. Mégcsak nem is személyesen közöltem.

Azóta találkoztam mással és milyen jól tettem. Alapjaiban változott meg az életem, hogy rátaláltam a nagy Ő-re. 15 éve együtt vagyunk és ez idő alatt talán , ha kétszer kellett a megbeszélt dolgokon változtatnunk és ami még fontos, hogy ennyi idő alatt egyetlen egyszer sem volt veszekedés. Sokszor órákig el tudunk beszélgetni az ágyban, vagy amit sokszor szoktunk, hogy beülünk a kocsiba, valahová elmegyünk. Leállítjuk a kocsit és csak dumálunk. Ilyenkor biztos, hogy csak egymásra figyelünk. Ezek az egymásra fordított órák nagyon hasznosak.

2018. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!