Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivan velem még mindig?...

Mivan velem még mindig? Kiderült, hogy kényszerbeteg is vagyok.

Figyelt kérdés

Mindig azt érzem, hogy szar az életem, míg másoknak sok programjuk van gazdagok, vannak barátaik stb


Nem merek önmagam lenne, vagy nem tudom :(


Nem érzem magam szabadnak, mindig valami pl a suli (ami nagyon szar) vagy az emberek azt éreztetik velem hogfy én egy szar vagyok



2018. dec. 16. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem eshet minden nap. Amig rossz napjaid vannak jo napjaid is lesznek.
2018. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Miért viszonyulnak hozzád így az emberek? Tettél valamit, ami nem tetszik nekik? Vagy valamiért előítéletesek veled szemben?
2018. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmit
2018. dec. 20. 17:11
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Először is el kell hinned, hogy értékes vagy!

Vannak jó tulajdonságaid (ne írd, hogy nincsenek, minden embernek vannak). Van, amiben jó vagy és ezekben kellene fejlesztened magad..

Ha te értékesnek tartod magad, meglátod ezt észre fogják venni és mások is értékelni fognak.

Remélem, hogy van családod és vannak barátaid is, ha nincsenek, akkor kezdd el a barátkozást, mert jó dolog.


És itt a szünet, érzed magad nyugodtan szabadnak! Szép Karácsonyt!

2018. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Bízz önmagadban! Ha valaki szívat vagy csúfol vagy bármi, azt tojd le. Ne érdekljen. De biztos van olyan ember aki szimpatikus. Akkor vele próbálj meg barátkozni. És légy magabiztos. Húzd ki magad és érezd hogy jó vagy. Ez a legfontosabb. Ha te is azt érzed hogy jó vagy, akkor mások is azt fogják érezni körülötted!
2019. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!