Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen véleménnyel lennétek...

Milyen véleménnyel lennétek egy ilyen emberről, akivel amúgy egy közösségbe jártok (pl. egyetemen, középiskolában)?

Figyelt kérdés

Aki élőben nem beszélget szinte senkivel, elhúzódik a többiek elől. Elvan magában pl. leül az épületnek egy kihaltabb szegletébe és a mobilját nyomkodja. Interneten, facebookon viszont írogat másoknak bőséggel, olyanoknak is akikkel élőben még egy szót se beszélt.

Milyen véleményetek lenne egy ilyen emberről? Írásban beszélnétek vele szívesen ha rátok is rátokírna?


2018. dec. 23. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha normális dolgokat írna, és nem zaklatás jelleggel, persze. De utána ha legközelebb látnám, keresném a személyes kapcsolat lehetőségét, illetve megdöbbennék, ha továbbra is elhúzódna. Elkönyvelném bizarrnak és valószínűleg annyiban hagynám. Nem nagyon érek rá mások személyiségzavaraira.
2018. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az első válaszolóval. Szívesen beszélgetnék vele, de elengedhetetlen a személyes kapcsolat kialakítása is hogy ha szimpatikus az illető, és ha már élőben is visszahúzódik attól a személytől akivel amúgy jól elbeszélget neten keresztül is akkor ott már szerintem baj van és ezen a másik ember nem segíthet.
2018. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

ez alapján azt gondolnám, hogy valamiért az élőben való beszélgetés problémát jelent neki, pl. izgul olyankor, ezért inkább neten, írásban szeretné a kapcsolatot tartani.

Beszélgetnék vele.

2018. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy ez én vagyok :D Na jó, inkább az 1-2 évvel ezelőtti önmagam.;
2018. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Odaülnék mellé én is csendben :D
2018. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!