Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » INTJ és INTP típusú emberek!...

INTJ és INTP típusú emberek! Ti vágytok néha mélyenszántó, tudományos beszélgetésekre?

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 13:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
INTJ vagyok. Mélyenszántó, tartalmas és érdekes beszélgetésre nyitott vagyok. A tudomány nem igazán érdekel.
2018. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Akkor milyen témakörökben szoktál az említett módon beszélgetni?
2018. dec. 23. 13:59
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
INTP vagyok. Elég fárasztó a felszínes idióták szövegeit hallgani, jó lenne résztvenni egy értelmes beszélgetésben.
2018. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

INTP-INFJ között vagyok valahol..

szeretem az értelmes beszélgetést de a cselekedetek embere vagyok és szűkszavú..

2018. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Azt szeretem a legjobban.
2018. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Imádom a mély beszélgetéseket,amik mögött van tartalom,értelem emelett humor is. Egy db sz*rról is eltudok beszélni akár órákat ha megfelelő hozzá a másik ember és megértjük egymást. Tudomány csak kis mértékben érdekel.
2018. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
Szeretem a tartalmas, mély beszélgetéseket. Bármiről. Tudományos témák is érdekelnek, de az az igazi, amikor valakivel annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy egy fűszálról is képesek vagyunk órákig beszélgetni. -INTJ
2018. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Naná. Sőt, bármiről képes vagyok órákig beszélni.
2018. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

én infj vagyok, de párszor már kijött azt hiszem intj is. (sokszor megcsináltam már a tesztet :D)

én sokszor vágytam már ilyen beszélgetésekre, de főleg, hogy tanuljak belőlük, mert én magam nem tudományos területen dolgozom. De sajnos az összes filozofikus (tudomány is lehet filozofikus) gondolatommal egyedül vagyok, és csak olvasok dolgokat, de nincs kivel megbeszélnem őket egyáltalán. Soha nem is volt, senki sem nyitott ilyen témára a környezetemben, pedig diplomás emberekkel vagyok körbevéve.

Kerestem már ilyen klubot/kört stb. is, de nem találtam semmit. Én nem kötődnék semmilyen valláshoz, ideológiához, stb. csak szabadon beszélgetnék, és örömmel tanulnék, főleg fizikusoktól.

2018. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
INTJ vagyok. Nem csak néha. De az eddigi összes intj és intp akit megismertem mind ilyen volt.
2018. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!