Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mi miatt vagytok most otthon?

Ti mi miatt vagytok most otthon?

Figyelt kérdés
Nem vagytok szomorúak, hogy nem buliztok?
2018. dec. 31. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretek bulizni. Csak egy barátnőm van, nem vagyok egy társasági ember. Rendezvényeken, meg ahol csak csacsognak és csacsognak az emberek nagyon nem érzem jól magam.

Sokáig rosszul éreztem magam emiatt, de most már elfogadtam ezt. Tudom, hogy nem csak én vagyok így ezzel és akinek ez nem tetszik vagy nem tudja ezt elfogadni, az így járt.

2018. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert nemrég jöttem haza melóból és holnap reggel is megyek dolgozni.

Amúgy is utálom a bulikat.

2018. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

leszerveztem, leutaztam egy nappal előbb, majd megfordultam és visszajöttem mert lebetegedtem (láz, stb) nem akartam továbbadni..most nem érdekel..elvagyok én egyedül is, nem vagyok már kisgyerek


25F

2018. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Soha nem is mennék bulizni. Szomorú vagyok, azért mert nincs még olyan lány aki megfelelne nekem és nem olyan buliba seggrázós kis izé' lenne.
2018. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert tavaly eldöntöttem, hogy egyedül fogok idén szilveszterezni :D
2018. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a bulikat, nincsenek barátaim, nincs párom.
2018. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a bulikat, jobb itthon a családdal.
2018. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Ideje maganyosan nyomom ezt a napot, nincs kivel nincs hova ugyh lexrom az egeszet
2018. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek barátaim, de ha lenne is lehetőségem elmenni valahova, a zárkózottságom miatt egyáltalán nem érezném jól magam.
2018. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

19 éve szülőkkel tolom. Idén sincs ez másképp. Semmi különös...koccintunk éjfélkor, egyébként mindenki csinálja a dolgát.

Nem vagyok az a bulizós fajta. Régebben hívtak mindig erre-arra, de hogy sosem mentem, már nem is hívnak.

Nincs kivel mennem, de még helyek sincsenek ahová el lehetne menni.

2018. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!