Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az olyanról aki...

Mit gondoltok az olyanról aki nem nyit senki felé?

Figyelt kérdés
Csak a régi megszokott haverok, másokkal meg elzárkózó.
2019. jan. 6. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg olyanok részéről érte sokszor bántás, akik felé próbált nyitni.

Lehet, "nem kíváncsi másokra", sokminden lehet.

2019. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, de okkal. Tudom, a környezetem UFÓ-nak tart. Ha megbízható a környezet, akkor nyitni tudok.
2019. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legmegbízhatóbb társaság magad vagy..itt is a válaszok közt válogathatsz, nem kell elköztelezned magad..amelyik tetszik, azt megfogadod, amelyik nem, az felejtős.


a haverok szerencsére még nem barátok...azokkal kell nagyon vigyázni.

2019. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyitni? Minek? Élj úgy, ahogy neked kényelmes. Abból nem lesz baj, nem érhet csalódás.
2019. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen vagyok én is.

Az oka: régi rossz élmények. Anno sokszor ráfaragtam ezzel, hogy bizalmat adtam olyanoknak, akik aztán visszaéltek vele.

Így sajnos alapvetően bizalmatlan vagyok az emberekkel. Nagyon nehezen ismerkedem, sokáig feszengve érzem magam új emberek közt, és próbálok minél kevesebbet mutatni magamból. A régi barátokkal meg a családdal tudok csak igazán önmagam lenni.

Mások előtt nem nyílok meg. Ezzel magamat védem a csalódásoktól.

2019. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!