Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyenek vagytok kamaszként...

Ti milyenek vagytok kamaszként, nektek mi a hobbitok stb?

Figyelt kérdés
Én most töltöttem a 17-et néha eljárok bulizni kb havi 1szer nem szokásom a berugás,de néha megesik. Szeretek moziba és főként kávézóba járni de valamikor drágább helyre sütizni is elmegyünk. Hobbim az éneklés. Szeretek zenéket és hozzá klippeket gyártani van egy youtube csatornám is. Egyszer álmom hogy híres legyen. Régen írtam naplót is arra mostanában nincs idő így inkább történeteket írok suliban,azokon az órákon amik untatnak pl: az angol. Nem vagyok rossz tanuló olyan 4-es 5-ös ja és sokat puskázok :d

2019. jan. 10. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a helyes, én is buliztam 16-20 éves korom között, aztán meguntam, ki kell élnie magát az embernek.
2019. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként fórumos szerepjátékokat játszottam, rajzoltam, írtam, hobbiból történeteket javítottam, sokat olvastam. Sorozatokat néztem. Néha szórakozni mentem a barátaimmal, néha összeültünk és filmet néztünk. Sokat beszélgettünk, személyesen és online egyaránt.

PC játékokkal játszottam, egy mérsékelten ismert gémer szárnysegédje voltam két évig.

Néha nagyokat sétáltam és a szabadban rajzoltam. Rengeteg éjszaka voltam ébren, nyaranta kimentem és a csillagokat néztem, hajnalban pedig a napfelkeltét.

Nem sokat jártam el otthonról annak ellenére sem, hogy mindig volt társaságom.


22/N

2019. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én heti 2szer 3szor eljárok :) vagy barátnőkkel vagy a barátommal
2019. jan. 10. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:

14 éves koromtól programozás (csak itthon magamtól) és játék

kb ez le is fedte az egészet


ma programozó vagyok és hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozok, de van egy elég komoly célom is vele :)


25F

2019. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is barátnőztem, kutyáimmal kirándultam vagy futottam és festettem.

21/l

2019. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasok, verseket írok, barátaimmal étterembe/moziba/kávézóba járunk, kondizok, extrém sportokat próbálok ki, főzök-sütök.
2019. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bmxezek, gitározok, barátokkal lógok, csajozok... inni meg bulizni viszont egyáltalán nem szoktam. 17f
2019. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nincs hobbim, nem járok el sehova... Csak fekszem és várom a lassú és csendes halálomat. Csak sajna az még odébb van. Ebben semmi túlzás nem volt! 17L
2019. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!