Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itthon miért nem érdklik a...

Itthon miért nem érdklik a férfiakat a modell alkatú lányok? Miért nem szép ez már?

Figyelt kérdés

Nos, azt vettem észre, hogy itthon Magyarországon a kicsi, segges nők a menők. Belőlük is lehet szép, nem azt mondom, hogy nem. De külföldön jártam, ott mindenhol megnézik a modell alkatu nőket, kint éltem pl Svédországban fél évet, ott sokkal jobban preferálták a magas, vékony nőket. Ismertem 1 szlovén férfit is, szerinte is ez a szép, náluk ez a menő.

177cm vagyok, 58kg, igényes vagyok a magyar férfinak mégse kellek, mondván túl magas vagyok. Máshol meg miértt tetszik ez az embereknek?


2019. jan. 12. 10:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem csomó ismerősöm a modell alkatú nőkre bukik és én is.
2019. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kellesz. 184cm/F
2019. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjuk ezt! Hozzám (194) pl alacsony vagy. Megfogadtam, hogy csakis 180-tól magasabbal kezdek. 25F
2019. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi idős vagy? Èn már úgy vagyok vele, hogy bárcsak már befutna valaki... (184cm, 60 kg., F36
2019. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Ha találsz, akkor mi a probléma????? Elég ellentmondásosan fogalmaztad meg a problémát. Netán az a bajod, hogy mindenkinek tetszelegni akarsz s nem tűröd, hogy nem ugrál körülötted minden pali, ne adjisten 3-an visszautasítottak?

Mi lenne, ha inkább arra koncentrálnál, hogy legyen egy kapcsolatod, és nem arra, hogy minden random pasinak tetszelegjél..

2019. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező én örülnék ha csak hárman utasítottak volna vissza a magasságom miatt és nem harminchárman... Második voltam.
2019. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Ó és a férfiasságot nem a pár centi rombolja le, hanem az a rengeteg bántás és megalázás, amit ezért tőletek kapunk egy olyan dolog miatt amiről nem tehetünk és amin nem tudunk változtatni.
2019. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó: akkor hajts a pici nőkre és ne a magasakra fujj. Köszi :)
2019. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
De szerintem a kis aranyos, pici lanykaidnak se kellessz.
2019. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
10%

Én meg a nyomorult 159centimmel nagy mellel(D-s mell szal gerincferdült lettem de 7év gxógytedi szépen felegyenesített) voltam kelletlen. Edzettem popora és pocira normálisan ettem és tá-dá lett fenék meg a mell ismegmaradt és stabil 48kg-ra beálltam. És életvidáman álltam az élethez meg is lett az akivel minden tuti és 189magas

És képzel volt 163centis pasim is neki meg a kis fenék miatt nem kellettem. Fogtam tettem érte és idő mulásával és persze a viselkedésem fejlődésével (tinikorból felnőttem) meg lett a párom. Tiniként üeg csak másokhoz hasonlitgattsm magamat.

Fejbrn is kell fejlődni. És ha magasság? Én az alacsonytól a magasig is elfogadtam akikkel voltam csak én kaotam az ívet az előzőkzől :D

Nyugi megtalálod s párod csak ne más külsejével foglalkozz

2019. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!