Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Itthon miért nem érdklik a...

Itthon miért nem érdklik a férfiakat a modell alkatú lányok? Miért nem szép ez már?

Figyelt kérdés

Nos, azt vettem észre, hogy itthon Magyarországon a kicsi, segges nők a menők. Belőlük is lehet szép, nem azt mondom, hogy nem. De külföldön jártam, ott mindenhol megnézik a modell alkatu nőket, kint éltem pl Svédországban fél évet, ott sokkal jobban preferálták a magas, vékony nőket. Ismertem 1 szlovén férfit is, szerinte is ez a szép, náluk ez a menő.

177cm vagyok, 58kg, igényes vagyok a magyar férfinak mégse kellek, mondván túl magas vagyok. Máshol meg miértt tetszik ez az embereknek?


2019. jan. 12. 10:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kis ember nagy bottal jár!
2019. jan. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%
A férfiak többsége óvatos a "túl idilli" küllemű nőkkel, mert van valamennyi igazság abban, hogy minél dekoratívabb egy nő, annál válogatósabb és ebből kifolyólag ezzel egyenes arányban "rohadt" a lelke is. Sokukban dolgozik egy olyan is, hogy a tökéletes külső miatt nem látják magukat esélyesnek a befutóra, - így az (ilyen - olyan) önkritikával felruházott sorozat nem is erőlködik.
2019. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29%
Hú, nagyon gáz ez az általánosítás, már ne is haragudjatok. Ha valaki szép, rohadt a lelke? Mi van? :D Ezzel kompenzáljátok a kisebbségi komplexusotokat, vagy mi? Amúgy meg az egész pszichológia. A legtöbb férfinél ha valami nincs rendben belül, nem fogja a "legszebb" nőt választani, pláne nem feleségnek és azért, amit már írtam is, kevesebbnek érzi magát mellette. Ezért sok pasi nem tudja azt sem elviselni, ha egy nő többet keres, ha csak nem találta meg a biztos helyét a világban, nem lelt rá a lelki békéjére. De ezek a dolgok nagyon összetettek, nem lehet 2 szóban leírni. Na ha valakinél beletaláltam lehet jól lepontozni.
2019. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
69%

Én ismertem ilyet, azért írtam. Feljogosítva érzi magát, hogy azért, mert manöken-alkata van, keresse a tökéletest és mivel tökéletes nincs, ezért senkit sem tart érdemesnek, hogy együttlegyen vele, így magányos.

Ez nem azt jelenti, hogy mindenki ilyen, de bizony sokaknál ezt okozza a szépség.

2019. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
89%
Persze, van olyan is de nem szabad általánosítani. Én meg olyat ismerek, aki nem a legelőnyösebb kívülről, még is nagyon válogat, de így persze nem talál párt. De ha neki ez jó, válogasson csak. Aztán van olyan is, aki manöken alkat, de összejön egy maci alkatúval, valamit meglát benne(és nem, nem a pénztárcáját)... Nem minden a külső.
2019. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!