Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, hogy ne tetszen?

Mit csináljak, hogy ne tetszen?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy srác akit úgy képzeljetek el, hogy lóg a suliból,cigizik, rossz tanuló és egyébként cigány, az utóbbival nincs is baj mert bennem is van :D hanem a többivel és még barátnője is van... illetve a suliból a lányok 90% tetszik.. és valahogy annyit beszéltek róla hogy nekem is megtetszett és már megőrülök, teljesen bele estem folyton kacsingat rám, szemezünk, flörtölget úgy, hogy van barátnője és tudom, hogy ezt nem szabadna de nem volt még velem ilyen, hogy ne tudjam magamat krontollalni.. szóval valami tipp? Hogy felejtsem el? Értelmes válaszokat, köszönöm!:) ;)


16/L


2019. jan. 20. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy úgy bárkit is el lehetne felejteni ha napi szinten látod az iskolába... Legalábbis én nem tudnám. Ahelyett inkább rákérdeznék hogy ez most akkor micsoda?
2019. jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez a baj hogy szinte mindennap látom ha épp nem lóg ja el a napot... hát nem igazán vagyok ezzel tisztában tetszésnél biztosan, hogy több hiszem van olyan, hogy hiányzik.. de még szerelemnek nem mondanám...
2019. jan. 20. 01:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Lógja** hiszen** irni majd megtanulok :D xD
2019. jan. 20. 01:09
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Lehet hogy én lennék furcsa vagy mer fiú vagyok, de én Isten bizony rákérdeznék hogy mit akar tőlem szeretői kapcsolatba meg nem mennék bele, abból mindig rosszul jön ki az ember 1-es voltam


20/f

2019. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen kezdesz érni, persze, hogy ilyenkor kezdenek dúlni a hormonok!! Késztetés érzel a b*szásra, ez ilyen egyszerű!!
2019. jan. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ez a srac csak megdugni akar parszor, aztan ugyanugy elhagy majd, ahogy a tobbi baratnoit. Mikozben veled jar, mar masra fog kacsingatni, ugyanugy, ahogy most teszi. Ha meg akarod magad kimelni egy keseru csalodastol, sirastol, akkor felejtsd el ezt a sracot.

Raadasul, nekem ugy tunik, ez csak egy szexualis vagyakozas, nem szerelem.

2019. jan. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A fentiekhez tedd hozzá, hogy biztos, hogy drogozik, lop, betör, rabol és jó eséllyel nőkkel is erőszakoskodik.


Persze, hogy rá van állva az összes kis rinya, mert fú de alfahím. Így vagytok programozva, ti nők, ebben a korban a legerősebb kant keresitek, az jön be, akkor is, ha egy xarházi cigány.


Amúgy ne aggódj, az ilyen "belezúgás" legfeljebb három hétig tart. Ugyanis hormonális reakció, amit feromonok és kulcsingerek váltanak ki. Tarts tőle távolságot, és ne felejtsd el: Te jobb vagy annál, mint hogy egy drogos cigány töcskölgessen tizenhatévesen! Te egy magyar nő vagy, értékes, egyedi, felsőbbrendű. Nem pedig egy büdös retkes putrilakó luvnya, akit csak úgy fszra ránthat egy ilyen.

2019. jan. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes foglalkozni vele.
2019. jan. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok #7-es, gyönyörű magyar mentalitás. Szerintem nem felsőbbrendűbb csak azért, mert egy "gyönyörű magyar nő". Főleg, hogy a kérdező írta is, hogy benne is van cigány vér :'D


Kérdésre válaszolva: Csak egyet tudok érteni a többi válaszolóval. Ne foglalkozz vele, nem jössz ki belőle jól.

2019. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Huhh, jöttek értélmes, és hasztalan válaszok.. Köszönöm megfogadom a tanácsotokat, aztán majd lesz valami!:))
2019. jan. 20. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!