Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti havi hány bulit engednétek...

Ti havi hány bulit engednétek meg a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Eddig nem ment ilyen helyekre ( fél ev múlva lesz 16 ) és mostanában az unokatesója (aki 100 kmre lakik) rendezett két házibulit, arra elengedtem. Mondta hogy összehaverkodott ott másokkal, és hívták el ugyanott Pesten. Én erre egyből nemet mondtam, de elkezdett győzködni hogy ugyanaz a társaság lesz csak más helyen lesznek stb. Amúgy rendes lány, kicsit szétszórt, de takarít, szokott segíteni. Az eddigi két buliból teljesen normálisan jött haza. Ti elengednétek?

2019. jan. 21. 22:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon ügyes kis 16 éves lány vagy, okos, felelősségteljes, ügyes! Ezt szeretted volna hallani? Édes istenem...


Képzeld el, hogy nem csak végletek léteznek. Ha ennyire érettnek érzed magadat, akkor esetleg ez is felismerhetnéd, hogy nem csak tökéletes, hibátlan és minden káros szenvedélytől mentes, csak a célokra, munkára, sikerre koncentráló emberek és erkölcstelen, drogos, alkoholista k*vák léteznek..... Nekem nem volt sem gyökér, sem szar baráti társaságom, viszont eljártunk bulizni (szórakozóhelyre, házibuliba) vagy beültünk egy kocsmába és ittunk alkoholt, többen dohányoztak is. Ennek ellenére valamilyen csoda folytán, mindannyiunknak voltak tervei, céljai a jövőre nézve, jól tanultunk, lediplomáztunk, többen még most is tanulunk és jó munkánk van, van párkapcsolatunk stb.. Senkiből sem lett lezüllött drogos k*va stb... csak úgy mondom, hogy nem minden fekete és fehér, ha esetleg ez még nem tűnt volna fel.

2019. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

43% nincs neked más dolgod, mint itt aggódni amiatt, hogy melyik lány "ribi" és melyik nem? Menjél szépen CoD-ozni, vagy házit írni, és hagyd a felnőtteket beszélni...


Kérdező, a lányod még félig-meddig gyerek. Természetesen nem kell bezárnod a házba és eldobni a kulcsot egészen addig, amíg egyetemista nem lesz, de ilyen idős korban idegen helyre menni nagyrészt idegenekkel úgy, hogy a többiek is gyerekek...? Van egy határ a vaskalapos s...fej szülő és a tipikus mindent megengedő palimadár között. Ilyen esetben minimum ismerd azokat a kölyköket, akikkel bulizni menne a lányod, hiszen még ott a tojáshéj a valagán, márpedig ilyen esetben meg kell bíznod a társaságában.

2019. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as, képzeld a lányom is gimibe jár, méghozzá az egyik legjobba. Túljelentkezés miatt 38an vannak. Kitűnő tanuló, zongorázik, zenét tanul. Én nagyon büszke vagyok rá, és érhetetlen hogy miért hordod le úgy egy beb**os riba**nak hogy nem is ismered. Attól hogy csak otthon ülsz, meg soha nem iszol, kedves 16 éves lány, attól még nem leszel se sikeres, se jobbb ember.

A többieknek köszönöm. A társaság össz-vissz 13 fős, abban azt hiszem 3 vagy 4 fiú van. Megbeszélem vele hogy ezzel még várnia kell. Csak az a baj, hogy mivel másodikos, mondogatja hogy az osztalyaban így elmentek bulizni, meg koncertre, stb.. de biztos meg fogja érteni, értelmes lány.

2019. jan. 22. 22:29
 24/26 anonim válasza:

Az ivás, és a lerészegedés között van különbség, és átmenet.

Kérdező szerintem jó szülő vagy, nem mondhatom, hogy nem irigykedem.

Sokan még nem értették meg, hogy manapság nem olyan világban élünk, mint akár 50 évvel ezelőtt.

2020. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Attól függ... ha házibuli, akkor én simán elengedném minden hétvégén. Nagyon rossz érzés csapatépítés szempontjából, ha mindenből kimarad. Nyilván, tudni akarnám, hogy milyen társasághoz járkál, ha normális értékrenddel bírnak, akkor semmi akadálya.

Ha diszkó jelleggel menne, én havi egyet mondanék. Egy 15 éves lánynak nem való, hogy ismeretlen negyvenes pasik ugrálják körül és ne adj' Isten történjen valami.

Mindenképpen beszéld meg a lányoddal hogy legyen óvatos, hogy mitől félted.

2020. júl. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

1es nyomorek vagy xd?

A szulo tok normalis.Csak azert mert teged nem engedtek ki azert szenvedjen mas is? xd Menj es hivj erkolcstelennek lanyokat mert kint van a bokajuk.

2021. máj. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!