Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szeretnének az emberek...

Miért szeretnének az emberek megváltoztatni, korrigálni?

Figyelt kérdés

Egy kisebb változást tervezek a külsőmön, elég jól haladok (növesztem a hajamat) de állandóan azzal kell szembenéznem hogy amikor ezt elmondom valakinek 2 reakció lehetséges: "Tök jó ötlet!" vagy "Ne, ne csináld! Légyszi! Ez neked nem áll jól! Amúgy sem férfias(?).."


Persze mindez nem érdekel engem, utálom folyton álligatni a hajamat és copfban nem volna erre gondom és már most is sokkal jobban érzem magam ha összefogom azt amit tudok. Meg szimplán ez tetszik.

Még csak az se igaz hogy nem állna jól, még illik is az arcformámhoz. Aki ellenez az is belátja hogy nem lenne "olyan" vészes.

Nem igazán érdekel más mit gondol erről.


Mégis, miért esik jól az embereknek az hogy irányítgatnak, megszabdossák hogy nekem mi a jó? Ez még csak nem is valami egetrengető szentségtörés...


2019. jan. 21. 22:36
 1/1 Metionin ***** válasza:
100%
Ha azt nézed, saját magát is szereti az ember úgy alakítani ahogy szerinte jó. A legtöbben másokat is olyanra alakítanának, mint amilyenek ők vagy ők szeretnének lenni. Neked se hosszú hajú fiúk szólnak be nem? Velem is így van, nagyon fehér vagyok és mindig a barna csajok mondják hogy miért nem szolizok, mert ők úgy tetszenek maguknak és el se tudják képzelni hogy én meg így tetszem magamnak. Ugyanilyen módon adnak kéretlen tanácsokat a sminkemre, hajamra, ruhámra és szinte minden tanácsból kiderül, hogy voltaképpen ők azok akik szeretnének olyanok lenni (pl. miért nem hordasz haspólót? Ó ha ilyen vékony lennék, csak azt hordanék!).
2019. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!