Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális, hogy beszéltem...

Ez normális, hogy beszéltem egy sráccal nyáron és minden világtalannak elküldözgette a beszélgetésünket?

Figyelt kérdés

Ez szerintem neki égő, mert én megbeszéltem vele, amit akartam, plusz elküldtem a pitsába, mert nem szállt le rólam.


Azt akartam, hogy hagyjon békén, meg volt egy félreértés, de nekem elegem van ebből a gyökérből, azóta családja van, mit akar még így is lejáratni. Gondolom kiszedett belőle pár részletet.


2019. jan. 23. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinek küldte el a beszélgetéseket? Az emberek a statisztikák szerint átlagban maximum 4000 karaktert olvasnak el, szerintem nagyon hamar elfelejti amit elolvasott belőle, bárkinek is lett elküldve.

Az emberek manapság rohannak, kapkodnak ide-oda, mindenhonnan ömlik az információ, nem lesz túl sokig érdekes ez a beszélgetés, amit elküldött.

2019. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem is érdekelte őket, nyugi:D

azt hitte hogy jópofa lesz hogy elküldi, de aztán ugye még nem jött rá szerencsétlen hogy magát égeti. Ne foglalkozz vele

2019. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szomszédom 2 házzal arrébb ezen röhögött...
2019. jan. 23. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő csak magáról hirdeti azt ezzel a tettével, hogy senki ne bízzon meg benne, mert privát dolgokat továbbít, ha összeveszik valakivel...
2019. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha „világtalannak“ küldte, akkor nincs gond. Hiszen nem létezik, mert a vakoknak, halottak aki is van világuk. Pontosabban a vakok is ebben a világban élnek, és a halottak a más világban van az új életük. Tehát, világtalan, nem. Létezik.
márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!