Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell mindig kötözködni...

Miért kell mindig kötözködni pont velem? Miért pont engem találnak meg mindig?

Figyelt kérdés

Van egy srác vagy már inkább ürge 20 év körül van én 17 éves vagyok és állandóan belém köt részegen/bedrogozva és mindig verekedni akar. Ma is odahív magához minden előzmény nélkül (lehet szúrta a szemét, hogy ültem) és akkor belém köt, hogy ne legyen nagy az arcom menjünk ki játszuk le. Amikor már rámnézett éreztem, hogy belém fog kötni. Olyan jó, hogy kikapcsolódni sem mehet el az ember, mert ez az alkoholista drogos vadállat mindig megtalálja. Akárhova megyek. Még józanul is beszólogat.

Egyébként korom ellenére elég nagy darab vagyok lassan 4 éve kondizok 190cm vagyok és 100 kg, tzs%-om 15% alatt lehet. De annyi tartott vissza, hogy a fószer 3-4 évvel idősebb és többet verekszik mint én, nem szoktam verekedni...


2019. jan. 25. 23:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Rendőrségen feljelenteni zaklatásért?

Bár nem tudom az ilyennek mennyit számítana.

2019. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!