Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki az, akit semmivel nem...

Ki az, akit semmivel nem lehetne rávenni arra, hogy kipróbálja akár csak egyszer is a füvet? Ki az, aki nagyon rossz véleménnyel van róla?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2019. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Jelen.

Egy ertelmes fuvest sem lettam meg.

Es mielott jonnek a szokasos dumaval, az alkeszek sem tartoznak a kedvenceim koze.

2019. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Én! Semmivel nem tudnának rávenni. Cigit sem próbáltam ki soha. Nincs szükségem ilyenekre. Én is làttam már olyat,hogy "csak kipróbálom, nem fogok rászokni"... Azóta sem tudott leszokni. Rengeteg betegség van sajnos így is, ami akaratunkon kívül megtámadhat minket. Nem fogom magam semmivel szándékosan mérgezni! Plusz a pénzem is értelmesebb dolgokra rakom félre.

24N

2019. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasznak kimondottam örülök, mert tényleg lelkileg instabillá tesz, a pszichénket támadja meg. Viszont ezzel kapcsolatos filmeket kimondottam szeretek. Szerintem ezeket kellene levetíteni azoknak a fiataloknak, akik ki akarják próbálni. Biztos egyből elmenne a kedvük.
2019. jan. 29. 01:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem is tudom, mi az a füvezés.
2019. jan. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm, mivel allergiás a vadkenderre. Nyár végén-ősz elején taknya-nyála egybefolyik tőle, egy füves cigitől meg ki tudja milyen reakciója lenne.
2019. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
A second hand füsttől is dögrovásra jutottam minden alkalommal, amikor mások füveztek körülöttem, így ki nem próbálnám aktívan. Amúgy sincs igényem tudatmódosítókra.
2019. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!