Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet valakinek közösségi...

Hogy lehet valakinek közösségi oldalakon 300 lájkja ha akkora társasági élete az élőben azért nincsen?

Figyelt kérdés
Ezt sosem értettem.
2019. jan. 30. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mindenkit el fogad fb on,vagy sok embert ő jelöl be aztán meg mint a vakok nyomja mindenkinek a likeokat és vissza is kapja ezektől a személyektől. Nekem csak kb 150 ismerősöm van akiket tényleg ismerek ,de ilyet már sokat hallottam hogy így szereznek egy képre akar 1000 likeot vagy még többet.
2019. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem élőben éli a társasági életét.
2019. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amiért az instagram likeolóim nekem sem a valós ismerőseim. Természetesen van közte olyan is...

Facebookon én nem sosem nem is jelöltem be idegent, erre való pl insta és egyéb olyan közösségi oldal ami nem annyira személyes. De hallom a nálam fiatalabbak simán így használják azt is.

2019. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van, akinek ez az élete. Bejelölt idegeneket, őt is jelölik idegenek. Egymást lájkolják kölcsönösen.

Nekem is van ilyen ismerősöm. Ő szokott is üzenetet írni, hogy lájkoljam ezt vagy azt. De nem szoktam :D

2019. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem (egyik haverom nezte meg) 6 lájk van a profilképemen.

És miért? Mert csak egy sablon kép.

És hogyhogy nem haltam még bele a magányba? Nem közösségi médiám van, hanem közösségem.

2019. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 mik vannak. 😂 Köszi, lehet benne valami. Nekem a legtöbb képeken 90 lájk van, de az átlag az ilyen 30/40, pedig élek társasági életet, facebookon mondjuk nagyon ritkán frissítek és alig frissítek.
2019. jan. 30. 14:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok már írni, ez nem az én napom. Szóval legtöbb lájkom kb. 90.
2019. jan. 30. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha lány és direkt ki van csípve a képek, akkor a pasik egyből kedvelik, ráadásul ha tényleg ilyen idegenek jelölik be ő meg visszaigazolja őket (vagy fordítva) akkor azok is kedvelik.


Instagramon pedig nem privát a profil és sok hashtag-et adnak meg és van köztük elég népszerű hashtag és akkor külföldiek rátalálnak és bekedvelik.


Én amúgy azt bírom, mikor valaki instán direkt bekövetget embereket, majd bizonyos idő múlva kiköveti őket, és hiába van valakinek több ezer követője, ha a képeit átlagban 100-an lájkolják :"D. Szánalmas, aki ilyet csinál :D

2019. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!