Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Helyes-e bejelölni ismerősnek...

Helyes-e bejelölni ismerősnek a kezelő orvosunkat társasági oldalakon?

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább ne
2017. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, elég sok emberrel találkozik, ha ezen kívül nincs semmi kapcsolat, akkor ne jelöld be. ha ő bejelöl, az ok
2017. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a postást vagy a pénztárost se jelölgeted. Te se örülnél, ha mindenki jelölgetne akit nem is ismersz.
2017. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem privát kapcsolatban vagytok, hanem hivatalosban.
2017. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy én bejelöltem,igaz nem állunk egymással privát kapcsolatban.De csak egy kezelési ciklus befejezése után jelöltem be,visszajelölt.Elég sok ismerőse van.De nem szoktam neki irogatni,annyi,hogy ő irt születésnapi köszöntőt nemrég.Amikor hivatalos ügyben irok akkor vagy a hivatalos oladalán irok neki nem a privát oldalán vagy telefonon hivom.
2017. márc. 28. 21:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak aki privát üzenetben lebunkózott a feltett kérdésem miatt.Nem értem mi köze az empátiához annak amit irtam,de nem is lényeges.Sajnos kitöröltem az üzenetet,és nem jegyzetem meg ki irt.Kicsit felháboritó az iylen vélemény nyilvánitás.
2017. ápr. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!