Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy lánynak hogy kell megvéden...

Egy lánynak hogy kell megvédenie magát nagyfiúk előtt?

Figyelt kérdés
A mi iskolánkba sok bunkó, cigis, piás srác jár, akik nagyobbak nálam.Folyton beszólogatnak,és nagyon megbántanak szavakkal. Én meg nem merek nekik visszaszólni, mert félek hogy megvernének (simán kinézem belőlük). Ráadásul szerintem esélyem sincs,mert jóval magasabbak, és testesebbek nálam, együtt bandáznak én meg általában egyedül szoktam lenni. Volt már rá példa hogy visszaszóltam, akkor elkezdtek durván fenyegetőzni, meg majdnem megvertek. Szerintetek mi a megoldás? Légyszi normális válaszokat! /L

2019. jan. 30. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel mobillal(pl.: táskába rejtve) a fenyegetéseiket utána menj és kérd a tanárod vagy igazgató segítségét.
2019. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Vannak tényleg ilyen neveletlen srácok. Ha lehet ne szólj nekik vissza ilyenkor. Elkerülöd a bajt.
2019. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

undoritó egy világ ez

fiuk,lányokat fenyegetnek veréssel

2019. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Tetszel nekik

Oda se nézz, majd megunják... habár akkor meg rászállnak másra, de ez már nem a te dolgod

2019. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: mi az hogy tetszel nekik? Nem ennek a jele, csak szimplán bunkók. De ha tetszik is nekik a kérdező, a helyében ennek nagyon nem örülnék... :/

Szerintem kerüld el őket messziről, és szólj tanárnak/ bátyádnak stb! Ne járkálj egyedül, csak társasággal, ha kell kérj meg valakit hogy kísérjen haza! Ja és nem árt beiratkozni valami önvédelmi tanfolyamra.

Kitartás!

2019. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add meg nevüket és a címüket,többet nem hallasz felőlük ;)
2019. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4. Hagyjuk már ezt a "Ha valaki csesztet, biztos tetszel neki" agyf4szt, nem az oviban vagyunk. Mondjuk még ott se igaz amúgy az esetek 99%-ában ez a dolog, nem hogy iskolában vagy még idősebb korban...
2019. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy én soha nem voltam seg_gfej egy lánnyal sem, aki tetszett nekem.
2019. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, te lehet hogy nem, de jópáran igen.
2019. jan. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!