Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 10 éve érettségiztem, hamarosa...

10 éve érettségiztem, hamarosan osztálytalálkozó lesz, de én vagyok az osztály vénkisasszonya. Érdemes így elmennem?

Figyelt kérdés
Minden lánynak, vagyis már nőnek, lett gyereke azóta, van akinek 1, van akinek 2. Házasságban, vagy élettársi kapcsolatban élnek. Nagyon rosszul esik ezt látni facebookon, hogy még a régen fiúk által szerencsétlennek tartott lányok is elkeltek mára. Nekem viszont nem jött be az élet, nem tudom mi baj van velem, hiába voltak hosszú távú kapcsolataim, egyik párom sem akart továbblépni velem. Jelenleg siralmas a helyzet, miután a legutóbbi párom szakított velem, haza kényszerültem költözni a szüleimhez, hogy összeszedjem magam anyagilag. Szóval most a kisszobában élek 28 éves létemre. Szégyenlem ezt az egészet, biztos szörnyen megalázó lenne hallgatni a sajnálkozásokat a volt osztálytársaktól. Szívesen találkoznék velük amúgy, de ez visszatart hogy elmenjek. Vagy vegyek fel álarcot, és hazudjam azt hogy direkt választottam ezt az életet, nem is akarok tartós kapcsolatot, gyereket, inkább még élek és bulizok? Bár ez sem lenne túl meggyőző, mert régen sem voltam sem férfifaló, sem szórakozni járó, inkább elfoglaltam magam otthon.
2019. febr. 5. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én férfi vagyok, de ugyan így voltam. Nem mentem el és kész. Azt mondtam nem érek rá. Szakmai sikereket leszámítva nem mondanám jónak az életem és nem kívánom kiteregetni másoknak ezt, pláne olyanoknak akikkel gyakorlatilag 10 éve nem is beszéltem. Mondjuk én nem is nézegetem őket facebookon, ha látok is bejegyzést, nem hat meg, hogy másnak van már gyereke.
2019. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
93%

38 éves férfi vagyok. Szerintem érdemes elmenni a találkozóra.

A 10 éves osztálytalálkozómon (28 évesen) a 16 lányból kb. 3-nak volt gyereke. 1 a lelki gödör alján volt a vőlegénye általi elhagyatás miatt. 1 srác éppen vált. Ők is jelen voltak. És én is, aki bevallottam, hogy egyedülálló vagyok, de erről több szó ott nem is esett. Se kérdés, se válasz.

Ma a diplomás nők szülési csúcsa 28 évre esik, úgyhogy nem vagy elkésve. Teljesen oké válasz, hogy most lett vége egy kapcsolatodnak, és nem akarsz a részletekről beszélni. Ha kicsit is intelligensek, nem feszegetik a témát.

2019. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság azért nem olyan ritkaság az, ha vki 28 éves korára még nem kelt el, és ezt az is tudja, aki van olyan szerencsés, hogy igen. Én pl. most, 29 éves koromra lettem újra "szingli", de tavaly, amikor még jó volt a kapcsolatom, sem gondoltam volna egy ismerősömre sem selejtként azért, mert neadjisten nincs kapcsolata és a szüleivel lakik.

Szerintem ezt te nagytod csak fel. Elmész, beszélsz más témákról, ha rákérdeznek, annyit mondasz, hogy "így alakult" és "jól vagyok azért".

2019. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tilts le embereket, hogy ne is lásd a facebook posztjaikat, rengeteget segít. Álságos kirakat az egész. Nem vagy vénkisasszony 28 évesen, nem a 19-ik században élünk.
2019. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező elmenni. Egyébként miből gondolod, hogy az osztálytársaid boldogok a facebook profiljuk mögött? Lehet te lepődnél meg...
2019. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Te is ilyen Fidesz osztályba jártál? Részvétem tudom milyen érzés en a helyedbe nem mennek el, dettó ugyanez volt nálam is
2019. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A lőtéri kutyát nem érdekli majd ez, rajtad kívül, azt elárulhatom. Itt nem az a gond, hogy a többiek mit gondolnak rólad, hanem, hogy te mit gondolsz magadról.
2019. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!