Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érvényesüljön egy csendes...

Hogy érvényesüljön egy csendes, hallgatag ember egy társaságban?

Figyelt kérdés
Egy társaságban ugye vannak hangadók, őket hallgatják a többiek, egy csendes embernek itt esélye sincs beleszólni a dolgokba, az én hangom meg mély is, tehát nem is értenék...

2019. febr. 22. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En egyszer kiskoromba lattam egy filmet lehet mese volt ahol a foszereplo vitt valami erdekes dolgot magaval iskolaba hogy talaljon baratokat. A lenyeg amit ebbol ra 20 evre levontam, amugy akaratlanul - sok erdekes vicces polom van es mintas erdekes taskam. Akarhova megyek meg se kell szolaljak mert az emberek szolitanak le hogy hol vettem de szep de vicces es kesz mar te vagy a kozeppontba ugy hogy meg se kellett szolalnod.
2019. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es: hát olyan társaság nincs. amikben eddig voltam, ott mindig én kussoltam
2019. febr. 22. 21:27
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es: voltam én már mindenféle ingben, kabátban és nem vettek észre. Lehet jelentéktelen ember vagyok
2019. febr. 22. 21:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a másik. Ilyen egyszerű.
2019. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Menj olyan társaságba ahol mindenki néma. Ott nem csak érvényesülni tudsz majd de te leszel a hangadó.
2019. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!