Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A csendes, szótlan, hallgatag...

A csendes, szótlan, hallgatag embereket miért tartják ostobának az emberek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod egyáltalán?
2010. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem igazán árul el semmit magáról? Közben meg lehet ők a gondolkodó lények, csak nem vágják ki magukat, mint egy hőscincér. De ugye sok beszédnek, sok az alja. Meg a máza...
2010. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig bennük mindig több van,mint amit mutatnak.
2010. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tartják őket ostobának, inkább olyan csodabogaras jelzőkkel illetik őket.
2010. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én olyan vagyok, aki kimondja a véleményét. Nem tartom ostobának a hallgatag embert, de pl. egy vitában győzködni sem fogom, hogy mondjon véleményt, csak levegőnek nézem. (sokemberes helyzet)
2010. jan. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akik sokat pofáznak, lehet tényleg okosak, lehet segg hülyék, de folyton csak bizonyítani, megváltoztatni akarnak mindent, mindenkit...nem bírnak csendben meglenni, mert fáj nekik az üresség, mert félnek a visszhangjuktól meg becsavarodnának, így inkább folyton tolják... és mélyen...féltékenyek a csendes emberre, ki kiismerhetetlen, ki még lehet pókerarc is, ki a némaságával tanít....

Minden a csendből támadt...

2010. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, én egy ilyen ember vagyok. Megváltoznék... :S
2010. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert sokan azt hiszik, azért nem szólnak, mert nem tudnak hozzászólni semmihez.
2010. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zenon ***** válasza:
15%

Erre nincs egyértelmű válasz.Ismerek/tem ilyen hallgatag embereket.Azért mert valaki ilyen természetű,nem az a nagyszájú típus,nem biztos,hogy hülyébb,csak azért,mert gyakran hallgat.

Kb.5-6 ilyen embert ismertem eddig,de általában sunyi,alattomos emberek voltak,akik komoly arccal lesték,hogy a többieknek jár a szája,és közben röhögtek magukban.Kukák voltak,de nem ostobák.Azért mert valaki nem olyan verbális képességekkel rendelkezik,mint az átlag,még nem ostoba.Sőt!Ez inkább jellem kérdése szerintem.Például volt egy lány,aki csak mosolygott hülyén,sose volt egy ép szava sem társaságban,játszotta a kis szerény,ártatlan libát.Közben,mint utólag kiderült,egy hisztis,idegesítő,alattomos p.csa!Vigyázni kell az ilyenekkel.

2010. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Már megboccsáss de miaz h vigyázni kell az ilynekkel???Én se vagyok az a folyton dumálós típus ,mert nem akarok hozzászólni a témához...szerintem igen kevés olyan ember van aki csöndes és közben köcsög...szerintem ez a jellemző inkább az ordítozókra igaz...
2010. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!