Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy elfogdjanak...

Mit tegyek hogy elfogdjanak az emberek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nagyon furcsa helyzetben vagyok, én régóta nem dolgozom mert szerencsére rtppmixen minden nap annyit nyerek (tudatos sportfogadás) ami mellett nem érzem azt hogy nekem dolgoznom kellene. Ismerőseim ezmiatt nem foglakoznak velem, ha barátkozni akarok új emberekkel és szóba jön a munka és én elmondom hogy nem dolgozom, szerencsejátékban utazom elsőnek kiröhögnek majd megkérdezik hogy naponta mennyit nyerek. Erre állatában azt szoktam válaszolni hogy annyit hogy ne keljen mennem dolgozni (nem érzem azt hogy az embernek el kell mondania hogy mennyit keres) de néha elmondom az összeget és azután teljesen másképp viselkednek velem. Szerintetek mit tegyek? Ismerkedésnél nem tudom kikerülni a munka témát hazudni meg nem akarok hogy XX helyen...

2019. febr. 22. 22:04
 1/3 anonim válasza:
ez nem a te hibád.ok furcsak,egy normalis lanynak amugy sem azt kene neznie mennyit keresel.Az mondjuk mas,hogy elvileg a lanyok szeretik ha egy fiu dolgozik,ferfiasabba teszi az embert.Emellett meg ne is beszeljunk arrol,hogy biztos nem fog orokke menni a tipmix,kell egy B terv.Legyen valami vegzettseged,dolgozz mellette.Nem kell sokat,es azt a penzt elteszed felre szukseg esetere.A ferfiaknal meg foleg nem kene szamitanie ennek.Igy legalabb kitudod szurni a normalis embereket.Ha normalisak,amugy is leszarjak xdd.Es vigyazz,nehogy kihasznaljanak;)
2019. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lányoknál nem szokott előfordulni mert nem ismerkedem lányokkal, van barátnőm. :) Pasis ismerkedésné van ez. Sajnos a barátaim is eltávolodtak miután dicsekedtem (ez az én hülyeségem volt) hogy tudtam belőle venni egy autót és lassan lakást is pesten. Persze, van B terven és végzettségem, széfben pedig minden nap rakok X összeget hogy legyen későbbre ha netán ismét belefutnék egy sikertelen szériába.
2019. febr. 22. 22:14
 3/3 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezek szerint otthon vagy a versenysport terén, ez jó. Ezen a területen, lehet érdemes olyan tevékenységet találnod, ami miatt bejársz valahova dolgozni. Manapság az emberek a munkahelyen ismerkednek. Ott muszáj. Egyébként nem hajlandóak. Nagyon ritka, ha mégis. A legtöbb ember, aki nem jut egyről a kettőre az életében - nem fogják bevallani, de így van -, soha nem fog lelkesedni azért, ha a másik előbbre jut. A magyar már csak így van bekötve. Én sem beszélek arról, hogy szeretem a szakmámat, szeretem azt, amit csinálok - pedig nagyon vacakul fizetnek - mert nem érti meg a nagytöbbség. Viszont vannak barátaim, páran, akik nem csak a munkám miatt ismernek. Elfogadnak úgy, ahogy vagyok - és én is őket. Én sem értem mindig, amikor a szakmájukról beszélnek - de képtelen vagyok lelőni őket, amikor akkora örömöt okoz nekik, hogy végre beszélhetnek róla. :)

Szóval a munkahellyel nagy eséllyel hasonló érdeklődésű emberek közé fogsz kerülni - ha nem akarsz alkalmazott lenni, vállalkozz. Fektesd bele egy tevékenységbe a félretett pénzed egy részét.

Vagy mittomén... :)

2019. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!