Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy nem szeretném folytatni 3 randi után?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel a neten ismerkedtem meg én 25, ő 26. Külsőre nem annyira jött be, de olyan szinten teszett a személyisége, hogy szívesen adtak neki egy esélyt.


Persze ezt így nem mondtam el neki, hogy külsőre nem annyira jön be.


Már 3. találkoztunk és belsőre tényleg ... 100%osan passzol, de nem érzem annyira szexuálisan vonzónak így még semmilyen komolyabb dolog nem történt, de mostanra eljutottam odáig, hogy "Oké, ez nem fog működni".


Nyílván felnőttek vagyunk és nincs semmi komoly köztünk, de ő már a szüleinek, barátainak áradozott rólam és kicsit olyan mintha már eltervezte volna a jövőnket.


Szóval a lehető legnormálisabban szeretnék véget vetni a dolognak.


Hogy csináljam?

Hoszabb üzenettel?

Vagy hívjam el egy 4. találkozásra csak azért, hogy személyesen mondjam el neki?


Egyátalán mit mondjak?


(Nekem is vannak elképzeléseim, de azért rakom ki a kérdést, hogy egy kívül álló talán tisztábban tud gondolkodni és megfelelőbb választ tud adni ezekre a kérdésekre.)



2019. febr. 24. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Kedves xy. figyelj nagyon sajnálom de szerinten ez nem működne közted és köztem.
2019. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi, az ismerkedés alatt bárki visszaléphet (persze utána is),van ilyen. Ezért külön nem találkoznék vele, hanem egy kulturált üzenetben mondanám el, hogy ne maradjon keserű szájíz.
2019. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Üzenetben

34N

2019. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Személyesen mondd el neki
2019. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!