Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék ismerkedni,...

Hogyan tudnék ismerkedni, normális, kúltúrált lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogyan tudnék ismerkedni normális, kultúrált lányokkal? Egy picit visszahúzódó fiú vagyok de nem annyira, inkább nyitott de mégsem teljesen. Szeretnék magam mellé egy társat, aki hasonló érzelmi intelligenciával rendelkezik mint én. Az ilyenfajta lányokkal, hogy és milyen körülmémyek között tudnék ismerkedni? Disco-ba nem járok, nekem nem tetszik ez a összenyomorogva táncolás, meg hát voltam egyszer és hát.. Azt vontam le, hogy nagyon alja nép a nagyrészt. Valami ötletetek van, hogy hol és milyen ürüggyel lehet beszélgetést kezdeményezni velük? Ha van valakinek tapasztalata, ötlete ezzel kapcsolatban az kérem ossza meg velem. :(
2019. febr. 25. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Máté te vagy az?


Mindegy.

Változtatni kell a visszahúzódáson kicsit és kommunikálni a másik felé.


S ezt bárhol megteheted, ha látsz olyan nőt, aki szimpatikus számodra.


Ha kialakul valami, akkor pedig a kapcsolaton belül merni kell nyitni a másik felé testileg, lelkileg s szavakban is! Fel kell építened önmagad belső hiányosságait, hogy párkapcsolatra érett legyél.

(nah meg empátia)

2019. febr. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem nagyon van már ilyen lány. Ha véletlenül találsz ilyet, az akkora kincs, hogy egyből feleségül kell kérni.
2019. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!