Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 3 év elpazarolt egyetemi év...

3 év elpazarolt egyetemi év helyére mit irjak önéletrajzban?

Figyelt kérdés
Aaz elpazarolt szót szószerint kell érteni, mert abszolút nem tanitott meg a suli munkára. :(
2019. márc. 1. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemet.

Nem szégyen egyetemre járni.

2019. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt fogják mondani, hogy nem voltam kitartó
2019. márc. 1. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is írd oda, ha szakmába vág, csak tedd mellé zárójelbe, hogy befejezetlen. Hisz jártál, tanultál (remélem), a tudást nem vehetik el tőled.
2019. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem az iskola feladata tanitani, a hallagto feladata tanulni
2019. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kösz én is igy gondoltam hogyha szakmába vág akkor emliteném meg
2019. márc. 1. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Én beírtam. Állásinterjún néha rákérdeztek, mostani melómnál is, semmi hátrányom nem volt.
2019. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Az mindenképpen nagyon pozitív ha egyetemre jártál, bárhova, bármilyen szakra.
2019. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs azzal, ha beírod. Nekem pl van olyan BA diplomámn(!!MA diplomát sosem szereztem meg hozzá!!), aminek semmi köze a munkámhoz, nem előfeltétele.


Egy interjún se mondták, hogy "Nem gondolunk elég kitartónak, mert nincs meg az MA-d, illetve csak fecsérelted az idődet a BA-n, úgyhogy nem veszünk fel."


A másik meg, ha beírsz oda más iskolát vagy munkahelyet, arra rájönnek, ha üresen hagyod, akkor meg arról kérdezgetnek,hogy mit csináltál ott.


Azért képzeld el, elmegy az ember pl ügyfélszolgálatra, majd azt mondják az interjún; "Láttuk az önéletrajzában, volt pár évet az orvosin is, de nem fejezte be. Ön nem egy kitartó személy és ezért nem vesszük fel. Szép napot!"

2019. márc. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Ugyanígy vagyok én is, nem fejeztem be...
2019. márc. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!