Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az élet teljesen igazságtalan?...

Az élet teljesen igazságtalan? Több lenn

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a gazdag-szegény, sikeres-peches szép-csúnya ellentétekre.

Mert ugye mennyivel könnyebb úgy élni ha gazdag családba születsz, nem kell féltened a jövődet, mégha rossz tanuló is vagy a suliban, mert az örökségből jó életed lesz... Ugyanez a helyzet a jól kinéző embereknél is, pl egy ilyen pasinak sokszor udvarolni sem kell, jönnek maguktól a nők, és ha a nő szép, az meg szinte mindenkit megkaphat így...


Ez nagyon nincs jól így. Akkor lenne igazságos az élet, ha mindenki EGYENLŐ eséllyel születne és saját magának kéne felküzdenie magát az élet létráján, mindenféle plusz dolgok nélkül.

Isten rossz munkát végzett (márha létezik persze).



2019. márc. 10. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Isten szabad akaratot adott, csak rajtunk múlik mit akarunk, ne kend rá
2019. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
11-es, kérdezem én, hol a szabad akarata egy súlyos genetikai rendellenességgel született csecsemőnek, aki öntudat nélkül, saját testének rabjaként vegetál?
2019. márc. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, lepontozást kaptam, de választ nem. Hiszek Istenben, de nem értem, hogy miért történik ennyi értelmetlennek tűnő dolog és miért a jó emberek szenvednek leginkább?
2019. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
én meg a szabad akaratos vagyok, nem tudom ez miért van, nekem nincs annyi eszem hozzá, de a Bibliában is megtalálható ez pl Lázár története, olvasd el hátha van benne vmi
2019. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%
Ismerem, csakúgy, mint Jób történetét.
2019. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is NAGYON igazságtalan az élet. :(
2021. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!