Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nő vezető szerepben szabadidőben?

Nő vezető szerepben szabadidőben?

Figyelt kérdés

Ha pl. elmész edzeni, és nő az edző/oktató, valamilyen klubban a klubvezető, akkor valahol belül érzel vagy éreztél a múltban olyasmit, hogy ez természetellenes?


Tudom, hogy ez megszokott, általános dolog, de pl. mikor először voltál ilyen szituban, nem volt valami fura?



2019. márc. 14. 10:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem: kor + F/N is érdekelne.
2019. márc. 14. 10:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem is éreztem. Kellene? :)

36/F

2019. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Női válasz/

Ha férfi edzett engem jó volt tudta hova mit kell és figyelt a gerincemre tartásomra

Gyógytornászom nő volt de ő hozzá illet is zenére ment és jol felegyenesítette a getincünket de ő neki tipikus alakformálo stilusa volt ami a média miatt nagyon is elfogadott mai napig.


De edzőm nő kétszer volt. Csak egy helyre psdzpontosított és nagy teher volt h a többi részemre nem mentünk rá csak popo....

De szerény véleményem hogy egy nőhöz jobban klappol külső szemlélőknek a jóga a pilates alakformálás tánc...stb.

Más a dinamika a sport egyetemi ismerősök mint kidoboemberes férfitestü nők... Elvesztik a törékenységet amit ami az ösztöneinkből vonzónak igérkezne


De vannak köztük jó edzők ez biztos

De szembe megy az ösztöneinkkel mert fizikai fölényes a "törékeny" nő

Más sportokat engedtek régen a nemünknek és berögződött. Lovaglás, balett tánc...

De igen a furcsa érzés elfogott mert mindenhonnan ennek a dolognak az ellentetjét kaptam olvastam hallottam néztem és belém ivódott

22/n

2019. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahova én járok konditerembe, ott több a női edző. Szóval nekem nem fura. Ahogy észrevettem, ők közvetlenebbek, barátságosabbak, így a vendégeik is fesztelenebbek. Nekem férfi edzőm volt, és az elején úgy éreztem magam, mint egy gyerek az iskolában :D

Jártam még csoportos órákra is, pl. táncos órák, jóga. Vegyesen volt férfi és női oktató, óravezető. Nem éreztem különbséget.

Biztos vagyok benne, hogy a felkészültség, a rátermettség nem az oktató nemén múlik.

2019. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj, az lemaradt, hogy 34/N :)
2019. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd el a házad, ilyen egyszerű.
2019. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokáig magántornára jártam, ahol nő volt az oktató. Nem létezett valójában, de egyfajta alá-felérendeltésget éreztem köztünk, ami tetszett, mert alapból én alárendelt vagyok az élet minden területén.

Nem éreztem sosem természetellenesnek a helyzetet. (F37)

2019. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!