Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit csinálnátok, ha a...

Ti mit csinálnátok, ha a barátotok megfertőzött volna a HIV vírussal, mert Thaiföldön lefeküdt mindenféle lotyóval és utána nem húzott gumit?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, az egyik barátnőmről. Szerintem az én világom összetörne, ha velem ez történne. Meg minimum kihajítanám és beperelném.


De mondjuk őt se értem, köztudott volt, hogy miért járnak évi 3-4 alkalommal "céges nyaralásra", mindig Thaiföldre. Amiatt az egyforma, olcsó kh..rvák miatt. Ott ezresével találnak.


2019. márc. 19. 16:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

A srác beteg, véletlen derült ki.


Én tartom benne a lelket, meg rábeszéltem a tesztre, de szinte biztos így, nem védekeztek gumival.

2019. márc. 19. 16:52
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Semmit, mégis mit kéne csinálnom? Mondanám neki, hogy szedje a gyógyszert és ennyi. Ma már nem halálos ítélet a HIV fertőzöttség. Ugyanannyi ideig élhet vele, ha rendszeresen kezelik, mint aki HIV negatív.
2019. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális férfiakkal kellenne összejönni.
2019. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Utolsónak ment a zőld kéz!


Egyébként a HIV fertőzőképessége nagyon alacsony normális heteroszexuális kapcsolatban. Tehát ha nem gumi nélkül análszexelt a barátnőd a barátjával, akkor jó eséllyel nem kapta el, de természetesen szűrni kell rá.

2019. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
4. Még jó, hogy a HIV egyrészt nem csak anális szex útján terjed, másrészt attól még, hogy pasi csinálja nővel, nem pasi pasival, attól még a nő ugyanolyan könnyen megfertőződhet..
2019. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolsó ott a pont. Gumi nélkül feküdtek le otthon, mert a lány gyógyszert szed és nem tudta, hogy megcsalja a pasija.


Ez full baromság, amit odaírtál, nem sak homoszexualisok között terjed, nem csak anális úton, pl. vérrel is, továbbá igenis komoly betegség.


Az pedig "zöld".

2019. márc. 19. 17:22
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

Kellett neki a "rosszfiú". 😂😂😂

Most már az egész életét tönkretette, amint megtudják, hogy HIV-fertőzött 20 lépés távolságot fognak tartani vele szemben. Ez van! Mondjuk én annyira nem sajnálom, normális férfinak eszébe nem jutna ilyet csinálni! De neki kellett a rosszfiú.😀😀😀

2019. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ennek örülni, milyen rosszfiú???


Nagyon szánalmas ez az áldozathibáztatás, hogy a csaj hibája. Te sokkal undorítóbb ember vagy, mimt ez a srác. Az egyetem jöttek össze, kicsit sem "rosszfiú", bár nem tudom, mit takar ez... No comment...

2019. márc. 19. 17:36
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Normális férfiakkal kéne összejönni!

Remélem tudja, hogy az egész életét ezzel hazavágta. Ha elhagyja a pasi vagy ő szakít, akkor valószínűleg egyedül fog megöregedni. A férfiak 99,9%-a bottal nem nyúlna hozzá. Remélem ezekkel a dolgokkal tisztában van.

2019. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Erről beszélek, tönkretette az életét. Nem hibáztatom, de én egyből levágtam, hogy minek járnak Thaiföldre, az miről híres, miért csak oda, csak lányok nélkül... Már viccesen mindenki beszólt nekik, Facebookon is.


Én ezt mondtam, ő elhitte, prostizni mentek, az az ország erről (is) híres.


A tesztre rábeszéltem, azt muszáj.

2019. márc. 19. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!