Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Arra már rájöttem, hogy nem...

Arra már rájöttem, hogy nem valóak nekem barátok, sem barátnő, de akkor helyette mit csináljak az életemben, ha már 20 év el lett pazarolva?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok (fiú)

Ez nem önsajnáltató szöveg. Tényleg kellene tanács.

Pozitív vagyok,vagy voltam,de legalább kiírom magamból kicsit.


Az kis történetem,hogy egesz életem egy selejt volt és 20 évig otthon ültem. Csúnya voltam,aztán közepiskolában megváltoztam.

Sportoltam,tanultam stb. Vége a sulinak.

Tikk betegségem örökre megmarad.

Szemüveges is vagyok,amit gyűlölök.


Sohasem volt egyetlen 1 barátom sem,lányhoz pedig közöm sem volt egyszer sem.

Fogalmam sincs hogy kell ismerkedni es mar megtanulni sem tudom,mivel az igazi életet 25 éves korig tartom,mert utána már a semmi élet lesz.



Változtatni is próbáltam,de nem sikerült.


Mit tehetnék,hogy elfogadható legyen ez az élet?


Egyedül nagyon rosszul érzem magamat barátkozni pedig nem tudok es 20 évesén elkezdeni mar értelmetlen lenne ennyi idő pazarlás után. Barátnőt keresni sem tudok.



A haláltól félek,ha meg végig élem akkor a végén lesz rossz,hogy semmi nem történt benne.


Tudom költői kérdés,de mégis mit tehetnék?


2019. márc. 21. 03:11
 1/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Pedig manapság tök könnyű ismerkedni. Ha van, ami érdekel, akkor a neten találsz hozzá csoportot, fórumot. Ha ott aktív vagy, máris része vagy a közösségnek. Ennyi.
2019. márc. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Élj a pénznek.

Az egyedulletben az a legázabb barmikor ha segitsegre szorulnal nincs aki kihuzna.Nem szamithatsz senkire.


En egesz életem a tanulas karrier helyett a szerelemre baratokra szantam, felnőve meg marol holnapra elek tele adossaggal betegseggel es se szerelem se baratok. Legalabb az eletkorulményeim lennének akkor stabilak

2019. márc. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kezdd azzal, hogy lezárod a múltad.

Ez alatt azt értem, hogy értsd meg, minden, szó szerint minden eddig felhalmozott információ önmagadról csak beidegződéseket és ideológiákat, elgondolásokat gyártott rólad.Így amíg a múltat nem dobod el minden pillanatban amikor csak eszedbe jut, addig csak ezekhez a negatív beazonosulásokhoz mérten leszel képes működni.

Kezdj el élni a jelenben.Változtasd meg a szempontod.Nézz onnan ahol vagy, regisztrálj párkereső oldalakra akár, mert miért is zárnál ki egy lehetőséget a sok 1000 nő közül?Nagyon sokan nem a külsőségeket keresik, meg egyébként is mi veszíteni valód lehetne?

A jövővel kapcsolatban pedig megintcsak ne legyenek kivetítéseid, mert a jövő még nincs itt.Miért feltételezed, hogy 25 éves kor után már nincs élet?Azért mert az eddigi beidegződéseid alapján ezt vetíted előre..Honnan tudod nem-e egy szerelemi kapcsolatban fogsz élni 30 évesen?Nagyon sok boldog kapcsolatot látok olyan párokat, akik nem mondhatók szépnek, mégis sokkal nagyobb boldogságot sugároznak mint azok a párok akik folyamatosan külső megjelenésükkel vannak elfoglalva.Persze minél jobban kezded önmagadat szeretni, annál többet adsz magadra, annál több időt fordítasz önmagad megbecsülésére, illetve több energiát fordítasz önmagad elfoglaltságaira kreatívan.Szóval félre a múlttal, maradj a jelenben, ne mások véleményére építs és ne a múltból rád ragadt emlékek hatása alatt élj!Testeld a dolgokat szépen sorjában amit eddig nem mertél, mert így kapsz új ingereket amelyeket felfedezésnek fogj fel.Ha úgy érzed "nem megy már megint semmi" térj vissza a jelenbe és kezdd megint tiszta lappal.Emlékezz erre és változni fog a helyzet pozitív irányban!

2019. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ha a munkaerőpiacon érsz valamit, akkor az élet igazán 25 felett kezdődik. Másrészt keress olyan hobbit, amihez nem kell nagy társaság (pl. makettezés)
2019. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már 25 éves kor fölött indul be az élet addig csak ilyen kis demó verzióban élsz kötötten, tanulgatva szülőkkel. Amint lesz munkád fizetésed a világ kitárul. Tanulni még mindig tudsz nyilván nem vagy hülye, szerezz egy jó szakmát, manapság egy villanyszerelő is vagyonokat keres ha jól csinálja, de egy értelmes diploma is sokat ér, a lábaid elé kerül a világ. Nekem a vegetatív szar élet akkor indult be mikor már aktívan dolgoztam és lett jó fizetésem. Barátok meg lesznek majd, ha lesz pénzed lesz pénzed szemműtétre nem kell a szemüveg, külsőleg rendbe tudod vágni magad, és akkor a nőkkel se lesz gond.
2019. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!