Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gáz, ha egy 16 éves lány...

Az gáz, ha egy 16 éves lány az anyukájával megy ruhákat venni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Mi általában vidékről Pestre járunk vásárolni az Ázsia centerbe meg a Pólusba,mivel kocsihoz kötött a dolog.

Így általában anyummal megyek,de akkor szokott jönni húgom is, anyu barátnője meg neki a lánya.


De alapjában véve sokat megyek anyuval.

Környékre mondjuk egyedül szoktam menni.


De ruhát vásárolni azért is jobb többen, végülis mindegy hogy anyu vagy tesóm vagy barátnőm,mert jó ha még egy ember látja a ruhát amit veszek,volt már,hogy megtetszett egy ruha, de nem állt jól,de annyira jó volt a színe,mintája,hogy megakartam venni ha szarul áll akkor is. Anyu mondta,előnytelen, itt meg ott csúnya.. végül lemondtam róla, gondolkoztam és be láttam,hogy rajtam nem állt jól valóban :D


26/L

2019. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, és én mindig anyukámmal megyek. :D Még sosem voltam a barátnőimmel vásárolni, mert nekem így jó. :) Miért lenne gáz? Egyedül én például nem szeretek vásárolni, és anyukámmal jó a kapcsolatom, szóval nem értem miért ne lehetne.
2019. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!