Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapestiek miért nézik le...

Budapestiek miért nézik le ennyire a vidékieket?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvasom, hogy így-úgy vidékiek. Volt egy zene és alá volt írva ilyent csak vidéken hallgatnak. Sebestyén Balás és Vadon Jani is rendszeresen oltsa a vidékieket. és sorolhatnám még De miért utálják és miért nézik le ennyire őket? Ja, és irtóznak a vidéktől.

2019. márc. 23. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem így van. :D A tipikus parasztoktól/vidéki gibbonoktól irtóznak, de ugyanúgy irtózok tőlük én is vidékiként.

Vannak zenék, amiket csak vidékiek hallgatnak, igazuk van ebben, nem tudom mi a probléma. Legalábbis pestiek ritkábban hallgatják Furkó Ferkó vagy Rostás Szabika "műveit". :D

Balázs meg Jani milyen formában oltja a vidékieket? :D Egyébként szép erre a két mértéktelenül intelligens egyedre alapozni a pestiek gondolkodását, mondhatom. :D

2019. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Istenem, nem unjátok még?
2019. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Most a Balázs megy Kecskemétre és a hallgatókat kérdezte hol lehetne 7 quad-ot bérelni, erre elkezdi Jani: "Egyáltalán abban a megyében van 7quad?

Volt olyan is, hogy nekik kellet reklámozni egy új frekvenciát ami vidéken van és parasztos hangnembe mondta a következőt "no ha már bent ültök a traktorba akkor tekerje a xyz-re he." de több hasonló volt már.

2019. márc. 23. 13:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én budapestiként nem nézem le a vidéki embereket, de kérdező, komolyan, ne legyél már ilyen érzékeny.
2019. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
De ha Balázzsal meg Janival van bajod, akkor miért nem az a kérdés, hogy nekik mi bajuk van a vidékiekkel? Két emberre alapozod a pesti emberek gondolkozását...amúgy én is Budapesti vagyok, de nincs bajom a vidékiekkel.
2019. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mondom, nagyon sok helyen olvasom azt, hogy utálják a vidékieket. csak azt nem tudom miért.
2019. márc. 23. 13:36
 7/19 anonim ***** válasza:
2019. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le. Fiatal koromban hülye bunkó sznob kis 3.14csa voltam, de mostanra kinőttem.
2019. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Balázsról, meg Vadon Janiról nem tudok nyilatkozni, mert nem hallottam ezeket a beszólásokat.

Viszont! Szerintem pont azok nézik le a vidékieket, akik felkerültek Budapestre, és azt képzelik magukról, hogy ők a "Janik", közben meg nagyon sokszor látni, hogy annyira igénytelenül öltöznek, hogy felveszik szoknyához a kondicipőt. Kicsit túlzás, de pont Pesten nem adnak nagyon sokan magukra. (Ez is lehetne általánosítás, nem annak szántam.)

Én büszke vagyok rá, hogy győri vagyok, és az is maradok.

2019. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy kecskemétiként vidéki vagyok, de jó tudni
2019. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!