Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A te huszas évek végén járó...

A te huszas évek végén járó barátaid milyenek?

Figyelt kérdés

Az én környezetemben a kortársaim 90%-a még bulizgat, a szüleinél, vagy albérletben lakik, egyedül van, vagy kapcsolatban, de nem terveznek tovább lépni, utazgatnak, elvannak és latszólag nem is zavarja őket. Én férjnél vagyok, ház, baba 2 éves tervben, tehát kicsit kilógok, ugyanakkor itt pl. sokszor azt látom, hogy más már anyuka ennyi idősen. (27-28 évesek vagyunk)

Nektek ez a 2 életmód hogy oszlik el ismerősi körben, melyik az általánosabb? (A szocioöko. státusz miatt leírom, hogy mind 1 vagy 2 diplomával rendelkeznek.)


2019. márc. 23. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom mint mindenhol, egy részük családos, másik felük szingli. Van aki még bulizgat és élvezi az életet, mások már megkomolyodtak. Van aki betanított munkásként robotol, van akinek karrierje van. Stb, stb.

Nem hinném, hogy bárhol is egy homogén csoportot alkotnának az emberek az alapján, hogyan élik az életüket, csak mert hasonló korúak.

2019. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm most tölti a 30 at ő a párjával albérletben van, és eszük ágában sincs kezdeni valamit az életükkel, nyaralnak, nem spórolnak, és csodálkoznak, hogy kifolyik a kezükből a pénz.

Egy fiú barátom 28, ő a mamahotelben lakik és semmi terve az életben, egész nap kockul ha nem dolgozik épp.

2. barátnőm 28, ő a férjével meddő házaspár, ketten laknak saját lakásban, amit hitelből vásároltak, sokat kirándulnak és nyaralnak.

3. barátnőm szintén párjával albérletben, kuporgatnak a közös fészekre.

4. barátom a feleségével hitelből vett házban laknak, van egy babájuk.


Mi a férjemmel spórolásból és egy kis szülői hozzájárulással vettünk egy kis házat, újítgatjuk, nem járunk sehová. 1. babánkat várjuk.

2019. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 és 28 év közötti ismerőseim vannak jobbára, magam is ebbe a korosztályba esek.

A többség:

-egyetemet végzett

-albérletben lakik a párjával

-tartós párkapcsolatban él

-a szakmájában dolgozik

-nincs gyereke


Nem ismerek senkit a környezetemben, aki egyetemet végzett, és 30 alatt vállalt volna gyereket, inkább felette.

2019. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem senki sem barátkozik mert fura vagyok (nem tagadom) pedig nem harapok.
2019. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!