Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 25 fölöttiek! Hány fős volt...

25 fölöttiek! Hány fős volt az általános iskolai osztályotok, és ebből hánnyal vagytok még minimum köszönő viszonyban?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ötödikben mentem ki külföldre. Negyedikben Magyarországon kb 19 fő volt. Nagyobb létszámmal indultunk, sajnos az egyik osztálytársunk elhunyt harmadik és negyedik közti nyáron, az évek alatt páran elmentek, volt, aki lebukott tőlünk; aztán negyedik után ez még inkább csökkent - az egyik lány az ikertornyos terrortámadás után visszament az édesapjához Amerikába, hogy együtt legyen a család, volt, akit felvettek 8 osztályos gimibe, stb.


Facebookon ismerősei vagyunk egymásnak, ha az utcán meglátjuk egymást, természetes, hogy nem megyek át a túloldalra :D hanem köszönünk, egy-két mondatot beszélünk.


Spontán nem írunk egymásra, nagyon-nagyon mély barátság nem maradt meg köztük és köztem (és, ha jól tudom, a gimi alatt néhányan jóban voltak, attól függetlenül, hogy nem ugyanoda jártak, de állítólag már senki senkivel nem tartja szorosabban a kapcsolatot).


Ez így természetes. :)

2019. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"25 fölöttiek! Hány fős volt az általános iskolai osztályotok"


- Kb. 20-23. Nem emlékszem pontosan, 27 éve volt.


"és ebből hánnyal vagytok még minimum köszönő viszonyban?"


- Egyel se, de egy meghalt, ennyit tudok.

2019. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó volt az osztálylétszám, minden évben jött valaki és ment is el, 25 és 20 fő volt a két szélső érték. Az akkori legjobb barátnőm még mindig az, vele értelemszerűen tartom a kapcsolatot, a többiekkel egyáltalán nem.
2019. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

24-25 ember


1-2 emberrel még egyetemig tartottam baráti kapcsolatot úgy is, hogy más intézményekbe jártunk, de most már senkivel sem beszélek abból az osztályból.

2019. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

23 fős volt az osztály.

Mindenkivel köszönőviszonyban vagyok a mai napig, bár sokan külföldön vannak, így ez nem releváns. De ha találkozunk, köszönünk, van 10-12 ember, akivel akár még le is állok beszélgetni. És vayn 4-5, akivel a mai napig tartom is a kapcoslatot, jó barátság van közöttünk.

37 éves vagyok.

2019. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 20-25-en voltunk, ballagás óta nem láttam egyiket sem. Már meg sem ismerném ōket.
2019. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!