Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bele kellene avatkozni?

Bele kellene avatkozni?

Figyelt kérdés
A minap egy hamburgeresnél,ahol egy öregebb néni dolgozott,nagyon csúnyán ráförmedt egy fickó csak azért mert a néni elfelejtette egy szatyorba tenni a hamburgerét.Megéri ilyenkor beavatkozni?Nem feltétlen ezen jár az eszem de ha úgy van akkor jó kondiba vagyok és ki tudok állni magamért csak nem tudom hogy helyes-e beleszólni más dolgába de így meg zavar mert olyan gyávának érzem magam.

2019. ápr. 7. 02:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy megéri-e ezért akár egy törött orral is gazdagodni,nem tudom.Ha belém belémkötnek az rendben van,azzal vagyok hogy inkább az arcom törjön össze mint a büszkeségem de ez kicsit más.
2019. ápr. 7. 19:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a jó kondi? Nálad a beavatkozás=verekedés? Verekedni nem kell! Nagyjából soha, legfeljebb életmentés céljából. Szóvá tenni viszont, ha egy embertársaddal gorombán bánnak, kell. Azért, hogy az illető megtanulja, hogy nem beszélhet tiszteletlenül másokkal.
2019. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hiába van a fickónak a nénikével problémája, attól még NEKI van problémája! Frusztrált és ideges. Az ilyenekre mindent rá kell hagyni, van elég bajuk magukkal is.
2019. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kérdés felveti az egymáshoz való viszonyunkat! Nem szólunk bele más dolgában:ami miatt bárkit agyonverhetnek a villamos-megállóban,megkéselhetnek az utcán,ledobhatják a busz lépcsőjéről!Nem szólhatsz rá a rongáló gyereknek,mert annak a szülője ver meg!

Ha téged ér atrocitás,te is magadra maradsz?

2019. ápr. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De ezért irtam igy ,hogy ha úgy van meg ha muszáj akkor nem vagyok rossz kondiba de azért mégis kerülném a verekedést.A fickó amúgy tényleg agresszivnek nézett ki.Amúgy ez a kérdés tényleg felmerül,magára marad az ember ha rátámadnak?
2019. ápr. 9. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!