Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki ki van rekesztve,...

Ha valaki ki van rekesztve, miért erőlködik?

Figyelt kérdés

Felnőtt csapatról van szó. Valakit kirekesztenek mert az edző kedvence mert nagyon hajt és lelkes. A csapattársai szinte nem is szólnak hozzá. Ennek ellenére a kirekesztett személy próbálkozik hogy befogadják. Mondok egy példát. Edző meccs volt, majd csoportos csere közben, mindenki kezet fogott mindenkivel és feltűnően őt szándékosan kihagyták. Ezt látva ő az utána lévőkhöz nyujtotta a kezét és kedvetlenül azért néhányan elfogadták. Majd az utolsó ember durván ellökte a kezét. A kirejesztett még meg is lepődött, a másik meg fejeket vágott rá. Aznap képeket csinált a csapattársakról, ők meg feltették instára (a tükörben látszott, ki csinált a képet). Illetve szerepelt egyik közös képükön is, azokon előtte se utána se szokott rajta lenni. Pont akkor mikor a nagyobb konfliktus volt. Ha már ki van rekesztve minek nyal nekik? Úgysem fogadják be.

Az edzéseken és meccseken kívüli bulikra is képes elmenni és senki se foglalkozik vele de ő próbálkozik itt is, bekapcsolódni hozzájuk.


2019. ápr. 9. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A jó büdös q.a.-t az egész bagázsnak. Szégyellje magát minden kirekesztő lény. Foschátok le a bokátokat, komolyan mondom. Én a kirekesztett helyében bedobnék egy kézigránátot a scheggfejek közé.
2019. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Ássa el magát a sok irigy gyökér MAGYAR,direkt írtam nagy betűvel,nyomorult féreg senkiházi az összes.

Nyilván lelkes,mert szereti és bele akar tenni mindent csak a sok kissebbségi komplexuszos majomnak ez nem tetszik,kívánom kerüljen be a nagy válogatottba és pukkadjon meg az a sok kis nyomorék,ők meg majd mehetnek egy gyárba 120e-ért gürcölni aztán haza a panelbe ezekre ez vár de meg is érdemlik meg egy házisárkány dagadék nő aki azonnal elkezdni majd baszogatni őket mint ők ezt a srácot.


Tudom ebben az országban aki szorgalmas azt kinézik,hát persze mert a magyar átlagban egy buta lúzer gusztustalan féreg nép,ennyit rólunk.


Mondjuk a csapattársak példát vehetnének róla,nyilván nem véletlenül szeretik a srácot,erre nem gondolt az a sok majom?

Ássák magukat el meg köpjék szembe a szüleiket,hogy ilyen lúzer kisebbségi komplexuszos majmokat kullantotak a világra.

2019. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a problémátok vele, hogy kitartó és nagyon hajt. És az edző jóba van vele. Ezért kell kiközösíteni?
2019. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

#3-as sajnos ez a mai MAGYAR fiatalság,strébernek nézik az ilyet,engem is annó.

Most bezzeg én ülök prémium autóba én nyaralok utazgatok a szexi barátnőmmel.

A nagy ugatók meg laknak egy panelba,talán 200e nettó meg van,dögölnek éhen,mi meg élünk kint Marci hevesen.


A csapattársakra ez vár kérdező,majd meglásd,de remélem a srác egy fullos életet fog a pofátokba tolni ők meg majd

mehetnek haza a házisárkányhoz meg a százéves Reanulttal haza.


Nem értem mit tett ez a srác,ja de TÖREKSZIK A SIKERRE,tudom ebben az országban nem divat.

2019. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen megkeseredett életed volt és azt, hogy mai napig nem tudtad ezt elengedni. Sokan hajtanak a sikerre úgy is, hogy nincsenek kirekesztve. Ez a kérdés jelenleg nem a te élményedről és rólad szól, hanem azokról, akik edzésen kirekesztenek egy embert és csodálkoznak, hogy nem törik meg.


Én sem gazdag, sem tehetős, sem túl okos, sem túl szegény nem vagyok, de mindig küzdöttem a kirekesztők ellen. Ha valami bajuk van a sráccal, üljenek le beszélgetni vele és mondják el a valódi problémájukat. Lesz, amiben tud változni a teljes csapat hozzáállása, lesz amiben nem fog tudni. De azzal, hogy kirekesztenek valakit, azzal mit érnek el?

2019. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod oda, hogy felnőtt csapat én valami ötödikes suttyókat vizionáltam volna a kérdés mögé. Ez nem felnőtt "csapat", ez egy suttyó, gyülevész horda...
2019. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyetemen történt hasonló, pár lány teljesen kicsinált, mert szimplán nem voltam nekik szimpatikus.

Soha nem fogták fel tettük súlyát. Ja és nem én voltam az egyedüli "áldozat". Én is erőlködtem az elején, de olyan agresszív, gúnyos hangnem, lekezelés volt a válasz, hogy még ma is rányomja a bélyegét ez az egész a viselkedésemre, emberekkel való kapcsolatomra. A másik lány ott is hagyta az egyetemet.

2019. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
EZ NEM MAGYARORSZÁGON TÖRTÉNIK HANEM AUSZTRIÁBAN. Egy magyar van csak a csapatban de nem őt közösítik ki. Tehát teljesen értelmetlen a magyarokat szidni. Elég összetett a csapat ha a nemzetiségeket nézzük. Bőrszín alapján is de akit kiközösítenek az pont szőke, kék szemű
2019. ápr. 9. 15:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen hasonlít erre a kérdésre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És te ott vagy az edzésen? Te is része vagy a kiközösítésnek? Honnan ismered a történetet?
2019. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!