Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok ember miért tűnik el ha...

Sok ember miért tűnik el ha barátkozásról van szó?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történt már velem,hogy pl itt beszéltem valakivel aki barátkozni akart és egy szó nélkül eltűnt. Ebben az esik rosszul, hogy meg sem adják az esélyt, hogy megismerjenek. Legalább elmondanák, hogy mi a problémájuk, de nem...


Ez mire jó? Valaki érti ezt?



2019. ápr. 10. 17:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Hogy mondod meg? "Bocs, de nem akarok többet beszélni veled?"

Én még mindig azt látom jobbnak ha egyszerűen nem ír. Ez az ő döntése én nem fogok könyörögni még ha szimpatikus is volt az illető.

2019. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én jobb szeretem ha őszintén elmondják mi a probléma.

Akkor legalább nem várom feleslegesen a válaszát, de mindegy, hagyjuk... Nem ez a kérdés :D

2019. ápr. 10. 18:46
 13/18 anonim ***** válasza:
A másik dolog lehet még viszont, hogy nem akarják hogy kiderüljön hogy kik ők valójában, csak anonim felületen akarnak beszélgetni, facén már nem..
2019. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a barátság, szimpátia egy olyan dolog, ami valahol magától alakul és nem lehet kikényszeríteni. Nem lehet azt mondani, hogy "na legyünk barátok mert csak" és erre jönnek rá idővel. Nincs igazából probléma, hiszen ez nem probléma, csak szimplán rájön az ember, hogy nem szeretne az adott illetővel mélyebb beszélgetést, kapcsolatot fenntartani.
2019. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Singularity_amusing ***** válasza:
Velem is ugyan ez van néha, sőt van, hogy azért írnak rám egy válaszom alapján, hogy hátha tudok nekik segíteni. Aztán ha válaszolok nekik privátban már le sz.rnak. Ezt kell elfogadni.:)
2019. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

Azért van ez, mert ha valaki válaszol, és abból nem feltétlen derül ki, hogy mi a neme, így ráír a másikra, majd idővel kiderül a nem, és akkor jön rá a másik fél, hogy ő csakis a másik nemmel akar tárgyalni, így rendszerint dobja a másikat.

Röviden: férfi nőt akar, nő férfit, de más megoldás is lehet.

2019. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Velem is fordult már ilyen elő, nem is egyszer, nagyon szeretem az ilyen embereket de komolyan,volt mostanában egy lány akivel beszélgettem mindig az volt a válasz hogy semmi,nem, igen így aztán lehet vele beszélgetni, volt már olyan is hogy egy lánnyal beszélgettem itt aztán mondta facebook nagy nehezen rá szántam magamat aztán kb lassan le se s.art engem,pedig ott is csak leginkább én kérdeztem stb..

Ezekután azt hittem találtam egy barátot akivel passzolnak is a dolgok hobbi aztán ő is erőltette a Facebook nagy nehezen rá szántam magamat aztán kb ő is le s.art, azt monda így a vége felé hogy neki inkább barátnő kéne nem barát, mindig én kérdeztem, dobtam fel a témákat, ezekután mondtam magamnak hogy most írjon ő nekem és nem írt, akkor így én be is fejeztem vele, ne csak mindig én keressek már mindenkit, de hát ez van, sajnos ilyen ez a világ, majd egyszer csak sikerül, én már nem várok tovább, élvezem magam az életet és el megyek magam ahova akarok, nem lehet örökké várni, aki esetleg beszélgetni,barátkozni szeretne az nyugodtan írhat :-)

2019. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vree ***** válasza:

Az a helyzet, hogy akaratom ellenére biztosan elfelejtek válaszolni néhol. Hihetetlen zsúfolt a napom, rengeteg munkatárs, ismerős, feladat, és akkor esetleg nem az lesz a prioritás, hogy egy random emberkének egy gyik “kicsit magányos vagyok” topikból írjak először. Ha neked fontos, írj újra. Majd szabadkozom, de sajnos az ilyen önkéntlen elfeledés előfordul.


Ami azt illeti, amikor egy csaj regisztrál valahova, baromira nyomul pár hetig, aztán szó nélkül törli magát/eltűnik, én is megfigyeltem, gondolom ez valahogy az érzelmi életükbe belepasszol. Kicsit felelőtlennek érzem a netező lányokat ilyen téren, a közösségépítést, az ottani barátokkal kötött kapcsolatokat mint felelősséget mintha kevésbé tekintenék valódinak, mint a fiúk, önzőbbek. Persze ez általánosítva hazug lenne, csak említem, hogy a jelenséget egyeseknél megfigyeltem.

2019. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!