Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem nagyon tudok belegondolni...

Nem nagyon tudok belegondolni abba, hogy mi lesz velem 3 ev mulva! Ez normalis?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az.
2019. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen!
2019. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos igen. Bár értelmes embernek ez nem okoz gondot, a mai átlag emberbe nincs ennyi. Mindenki csak sodrodik,

majd lesz valahogy, majd meglátjuk duma teszi tönkre az embereket és az országot. Egy határzott ember nehogy 3 évre, hanem akár 5-10 êvre is tervez és annak megfelelően él, hogy elérje a kitűzött célt. Cél nélkül nem haladsz előre, nem fejlődsz, hanem csak vagy mint a befőtt a polcon.

2019. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se de engem nem nagyon érdekel.
2019. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül baj, ha vannak azért céljaid az életben amiket el akarsz érni
2019. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rövid távon igen, de ha ez hosszútávon is ez van, el kell döntened, hogy elindulj egy irányba (munka, tanulás) és majd jön egy jó ötlet. Nekem is volt ehhez hasonló dilemmám és pár hónap alatt rájöttem, hogy mit szeretnék csinálni, elérni. Hajrá!
2019. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány évesen?


Ha tervezel és úgy élsz, akkor elkezded kézbevenni az életed és az lesz 3év múlva amit el szeretnél érni. Vagy az odavezető út egy mérföldkövénél fogsz tartani.

Szóval a kérdés az, hogy mit szeretnél elérni az életben.?

2019. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!