Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan, akinek egész...

Van itt olyan, akinek egész életében nem voltak barátai, aztán az egyetemen lettek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
ugye nem a csodara varsz? ha egesz eletedbe nem voltak akkor nem hiszem, h az egyetem lesz a kivetel ez alol.
2019. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem az egyetemen se lettek, sőt azóta egyik munkahelyemen sem. 38 vagyok és még mindig nincs egy barátom se, soha nem is voltak.
2019. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem lettek, viszont sokakat ismerek, akiknek meg igen. Azt hiszem nagyrészt akarás és kisebb részt szerencse kérdése. :)
2019. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek ilyet is, meg olyat is, akinek ott se lettek
2019. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Mindig is magamnak való voltam, nehezen barátkoztam, szerettem egyedül lenni, és nem tudtam nyitni. Egyetemen átmenetileg lettek barátaim, de ezek a kapcsolatok az egyetem végével el is tűntek. Ott a szükség, meg a körülmények összehoznak másokkal, de a barátság az más tészta, ahhoz több kell, mint az, hogy ugyanoda járunk. Nyilván mások se tudtak velem mit kezdeni, és gyakran én se másokkal, és ez az egyetemen se változott alapvetően.
2019. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!