Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van akinek azért maradt ki az...

Van akinek azért maradt ki az egyetemen az egész bulizás, szórakozás, mert otthon lakott a szüleivel és szigorúak voltak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 18:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
az nem szigorúság lenne, hanem terror
2018. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Nekem azért maradt ki. Ha el voltam 21:00-ig, már csörgött a telefonom, hogy hol vagyok, és miért nem vagyok otthon. Ekkor voltam 22 éves.
2018. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
A szülői szigor egy 20 évesnél idősebb embernél csak akkor működik így, ha az ember lélekben még gyerek.
2018. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem jellemző, az egyetemekre általában felnőttek járnak...
2018. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Az egyetem nem a bulizásról szól, hanem a tanulásról. Egy komoly egyetemen, ha eredményt akarsz, kevés az idő a bulizáshoz.
2018. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem orvosira jártam az tény, de bizony voltak hetek, amikor max. a gyakorlatra kellett írni a házikat, beadandókat, semmi számonkérés nem volt, az tény és szorgalmiban ebből volt a több.

Akibezt mondja, hogy levegőt nem lehet venni az egyetem mellett, az nem járt oda.


Utánam is telefonálnak, illetve leellenőrzik még a mozi filmeket is.

2018. máj. 31. 18:59
 7/32 anonim ***** válasza:
47%

Megint itt vagy,hányszor irod ki ,még,itt vekengünk hetek ota,a megoldást mindig leirják..

Ha nem te vagy aki huszadjára irod ki,akkor megkövetlek.

2018. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban sosem írtam ki kérdést.
2018. máj. 31. 19:04
 9/32 anonim ***** válasza:
19%

6: Szerintem az nem járt oda (vagy nem végzett el egyetlen évet sem), aki azt mondja, hogy láblógatás. Hogy lehet úgy egyetemre járni 5+ évig, hogy fogalmad sincs az egész egyetemi oktatásról, nem ismered az összes szakot? Lehet tudni, hogy iparon az építészhallgatók benn alszanak a teremben, mert annyi beadandójuk van, hogy nincs idejük hazamenni. Lehet tudni, hogy Vegyészkaron és Építész karon heti 50 tanóra van egy héten és ugyanennyi tanulást (heti 50 órát) elvárnak mellé otthon. A többi szakot is tudom, legalább felét, ami létezik.

Egyébként akinek van szabad kapacitása, annak szokás (ILLIK!) felvenni annyi szakot, ami kitölti az idejét.

Az én összes ismerősöm több egyetemre járt párhuzamosan. (Pl. Közgás+BME mérnök szak.)

És/vagy különórákra járni mellette. A tanulóévek tanulásra valók.

2018. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
# 7 hidd el ez már egy létező jelenség. főleg ha az egyetem a saját városodban van és amiatt kolit se kapsz pl.
2018. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!