Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok ti járnátok olyan...

Lányok ti járnátok olyan fiúval aki nálatok szegényebb?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon alacsony az önbizalmam, mert szegény vagyok és ezt nagyon szégyelem.

Ez eddigi barátnőim mind gazdag volt ,de amikor úgy éreztem ,hogy tul közelkerültek hozzám, akkor szakitottam velük.


2019. máj. 8. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig kizárólag olyan párjaim voltak, akik rosszabb anyagi helyzetben voltak nálam. Ez sosem volt kizáró tényező, én is szegénységből küzdöttem fel magam oda, ahol vagyok, viszont az ebből fakadó komplexusok azok, amik nálam kizárják a további ismerkedést.
2019. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legkevesebb probléma amiért ne járnék egy fiúval.
2019. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nem volt soha jobb anyagi helyzetű barátom.
2019. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén,hogy nem. Azért nem,mert én nagyon nagyon rossz helyzetből jöttem és évekig tart minden mire összeszedem magam. A lakás amiben élünk is lakhatatlan vendég fogadásra alkalmatlan ha ő még ennél is szegényebb hol lennénk pl? de ha jó lenne az anyagi helyzetem akkor annyira nem számítani de ha azért csóró valaki mert lusta és nem is akar semmit tenni azt én megvetem,de akinek csak időszakos és tesz a céljaiért azzal semmi gond,ma már egy gyorsétteremben meg lehet keresni havi nettó 180-200 ezret (tapasztalat).. és ez már egész jó ,de akinek nincs kedve dolgozni csak él a segélyeken az húzzon a ...
2019. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én mondjuk mindig is egy munkás ember voltam/vagyok mindig a jobbra törekszem. Külföldön dolgozom évi 4 hónapot vagyok itthon csak azért ,hogy végre nekelledjen szégyelnem az anyagi hátterem. Emellett pszichológusnak tanulok mindig is szerettem fejleszteni magam. Csak hát elég nehézkes nulláról felállni. És ezt most értsétek úgy ,hogy egy szoba konyhába nöltem fel a szüleimmel meg három testvéremmel.

De jó ezt olvasni ,hogy vannak még normális lányok akiknek nem csak az számít ,hogy ki hanyadán áll!

2019. máj. 8. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Párommal mikor összejöttem nem volt anyagilag eleresztve, én pedig még csak végzős gimnazista voltam. (18 éves voltam, ő 20) Miután leérettségiztem elmentem dolgozni, és összeköltöztünk. Albérletben élünk, a páromnak azóta duplázódott a fizetése, az enyém kevesebb, mint amit ő keres, de közös kasszán vagyunk. Tavaly örököltem egy házat, jelenleg azt újítjuk.

Az ő szülei nem tehetősek, nem is nagyon tudnak segíteni anyagilag, persze nem is szeretnénk őket terhelni. Az én szüleim viszonylag jól keresnek, és ha tehetik támogatnak minket.

2019. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából eddig mindig olyan sracokkal volt dolgom, akik rosszabbul éltek, mint és. A gáz itt kezdődött, amikor én egyetemistaként havi negyvenezerből még őt is eltartottam, és természetesnek vette. Egy másik miatt diákhitelt kellett felvennem, mert nyilvan nem dolgozott :(

Volt egy srác, akivel mikor összejöttem, sokkal csóróbb voltam, de pont az alatt, míg együtt voltunk sikerült átlag fölé tornáznom a fizetésemet. Őt szerintem ez nagyon frusztrálta, de mindig csak nyavalygott, hogy váltania kéne :/

Szóval egyaltalán nem gond a rosszabb anyagi helyzet, ha nem társul lustasággal és motiválatlansággal.

2019. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Liliiiii16 ***** válasza:
Normális lányok nem a pénzéért jönnek össze egy férfival. Szóval aki szeret az téged szeret.
2019. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!