Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gazdagabb lányok járnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdagabb lányok járnátok egy nálatok szegényebb fiúval?

Figyelt kérdés
A szegényt nem úgy értettem hogy nincs pénze hanem hogy átlagos csak nálatok szegényebb.

2018. jan. 16. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ez nem a pénzről szól hanem az emberekről.
2018. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Tuti nem, A gazdag lányok mind flegmák ha még ki is néznek valahogy akkor meg csak gazdag pasival állnak szóba, nekik komoly igényeik vannak
2018. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég szrul állsz az emberekhez.
2018. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben, ha jól kivagy gyúrva, vagy éppen olyat sportolsz amit a lány, mert akkor az egy önigazolás a lánynak, hogy ő milyen szuper.
2018. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kamilla19 ***** válasza:
75%
Hol van már az igaz szerelem de most komolyan... a pénz nem boldogít b*szki
2018. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen dicsekedek vele de bszki mondjuk ki az igazat,van pénzem elég rendesen,ettől függetlenül nekem egy kapcsolatban sohasem számított a pénz,az eddigi barátaim egytől egyig rosszabb anyagi helyzetben voltak mint én.

Egy kapcsolatban a felek egymás iránti szeretete számít csak,és nem az anyagiak

2018. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel, hogy milyen anyagi helyzetben van. Van, hogy egy szegényebb fiú tök kedves, de vannak olyanok is akik hatalmas parasztok(és ez nem függ össze a pénzével). Ugyan ez érvényes gazdagoknál is. Vannak köztük is normálisak akik nem mutagatják a pénzüket, viszont nyilván ebben a rétegben is találhatunk önző alakokat. Kezdem unni ezeket a sztereotípiákat.
2018. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van tapasztalatom csajokkal kapcsolatban és akad azért csak ritka, sulimban az ilyen csajok nagyképű cafkák
2018. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De szépek ezek az előítéletek, na pont ezért titkolom az anyagi helyzetem. :) És igen, nem érdekel mennyi pénze van egy pasinak, ha őt nem zavarja, hogy én luxusban élek, akkor rendben vagyunk.
2018. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!