Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha anyáék nem...

Mit tegyek, ha anyáék nem engednek bulizni? 17 vagyok.

Figyelt kérdés

Anyáék nem engednek el bulizni. Azt mondták, hogy nem azért nem engednek, mert nek bíznak bennem, hanem azért, mert másokban nem bíznak (akik ott lennének, abban nem bíznak. De őket meg nem ismerik). Én nem szórakozóhelyre akarok menni, mert oda nem engednének be, hanem házibuliba. De nem engednek. Oké, hogy féltenek, de nem lehetnek ott velem mindig. Majd amikor a barátommal először lefekszek, akkor is majd ott akarnak lenni? Fogják majd a kezem vagy mi?

A többieket elengedik a szülei, csak engem nem. Soha senkinek nem esett baja. Miért kell egy gyereket burokban nevelni?



2019. márc. 17. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Még egy év, betöltöd a 18-at aztán mész ahova akarsz.
2019. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

" Majd amikor a barátommal először lefekszek, akkor is majd ott akarnak lenni? Fogják majd a kezem vagy mi?" :) :) :) :)



Jaaaj ezen olyan jót röhögtem........:)


És, hogy a kérdésre is válaszoljak: Nem hogy örülnél, hogy törödnek veled. Mást le se........-nak.

Igaza van a szüleidnek. Sok a rossz szándékú ember. És az ilyen fiatal lányok elég naivak, hogy mindent elhigyenek. Bár talán házibuliba talán egyszer-egyszer elengedhetnének, olyan személlyel aki elkísér téged. És ők is ismerik.

18 éves korodban hivatalosan majd meg azt csinálsz amit akarsz.

Remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ne kérj engedélyt, hanem menj el. Aztán lesz egy nagy balhé. És utána köttök valami kompromisszumot. Mert megfogják érteni ebből, hogy már nem vagy gyerek, akkor is elmész ha nem engednek, akkor jobb ezt észerűen rendezni.
2019. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Azt mondod, hogy a barátnődnél alszol, és az érettségire készültök.
2019. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

amúgy ezt a 18-at hiába írják. az ilyen szülő, ha nem harcolod ki a saját szabadságod húsz fölött is majd megakarja szabni, hogy mit csinálj.


itt csak az segít, ha a sarkadra állsz és vadul.

2019. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Vagy azt teszed, amit Kolompár barátunk javasolt, vagy megmondod, hogy elmész, néha rájuk írsz fb-on, hazajössz éjjel 2re és kész. Nem vagy már kisgyerek.
2019. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2-es hozzászóló:

Azert, mert sok a rossz szandeku ember, maradjak otthol es ne menjek el szorakozni, inkabb unatkozzak otthol?


Fényes nappal is megtamadhatnak meg meg is eroszakolhatnak az utcan. Ennyi erovel akkor meg iskolaba se menjek mert sok a rossz szandeku ember?

2019. márc. 17. 10:40
 8/17 A kérdező kommentje:

1-es hozzaszolo:

Addig megis mit csinaljak?


Jovore fogok erettsegizni. Akkor megis hogy bulizhatnek?

2019. márc. 17. 10:41
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Hívd el hozzátok azokat akikkel bulizni mész, ismerjék meg őket a szüleid. Mindjárt nyugodtabbak lesznek, ha tudják kikkel lógsz :)
2019. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Már ismerik őket meg a szüleiket is.

2019. márc. 17. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!