Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmondtam a pszichológusnak...

Elmondtam a pszichológusnak hogy szoktak öngyilkossági gondolataim lenni es nem is nagyon érdekelte ugy reagált mintha ez valami termeszetes dolog lenne nem fura ez igy kicsit?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem tudom mit is vártam hisz ez egy ingyenes tb-s pszichológus olyan mintha meg akarna szabadulni tolem mihamarabb, pl mondtam neki h a munkaugyis tanfolyamra ha felvesznek oda mindennap mennem kell ezert nem tudom hogy fogok tudni majd jonni ide ezt mondtam neki erre azt mondja ezzel azt akarja mondani hogy nem akar hozzam jonni tobbet? Olyan mintha azt akarna hogy ne menjek, mondjuk én mar semmien szpichologushoz nem akarok menni fizetoshoz foleg nem ugyse tud segiteni rajtam az se, meg menjek konditerembe mindig azt hajtsa hat könyörgöm elni aincs kedvem eletememben nem jartam konditerembe de nem is fogok soha lecarom a testem fizikai állapotát mellesleg rosszul is lennek 5 percig se bírnék ott megmaradni meg mer ilyen hulyesegekel nyaggat én mar nyilvan nem fogok menni tobbet max meg egyszer mondom neki tobbet nem megyek oszt cso
2016. jún. 11. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi, lehet gonosz leszek, de itt lehet ate inteligencia hányadoddal van gond. Az hogy ő így kérdezett vissza, lehet ő érezte azt nem akarsz te hozzá járni, mert lehet úgy tűnt ez egy kifogás lesz részedről. Másik meg, ha te semmi tanácsot, ami még ráadásul jó is, nem fogatsz el akkor hogy segítsen rajtad? A testmozgás nagyon fontos, igen is szükséges, főleg ha magad alatt vagy, egészségügyi gondok is okozhatnak depit, ha elhízott vagy az is okozhat ám galibát! A vérkeringés belassul az is és sorolhatnám, ezért mondtahatta edzél és nem megbántani akart, csak gondolom nem volt kedve kifejteni az okokat.
2016. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy te elmondhatod valakinek..

17F

2016. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Simán lehet, hogy te már a 20. voltál aznap, aki ezt mondta neki. Egyébként szerintem ez manapság mindenkinek megfordul a fejében életében egyszer legalább.
2016. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam még olyannal, aki terápiázik, és ne lettek volna szuicid gondolatai. Aki odáig eljut, hogy pszichológushoz fordul, annak biztosan vannak ilyen gondolatai. De amúgy mit várnál tőle? Hogy utaljon be zártosztályra? Vagy mit kellene szerinted tennie?

A leírásod alapján te magad sem tudod, mit vársz, a saját érzéseidet másoknak tulajdonítod, szóval bőven rád férne még terápia. De ha ellenséges vagy a terapeutáddal, akkor egészen biztosan nem fog hatni. Ez pedig NEM az ő hibája.

2016. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!