Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálják ennyien a kövér...

Miért utálják ennyien a kövér nőket csak azért mert testesebbek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Nekem világ életembe bejöttek a molett nők. Sokalta vonzóbnak találom őket. Így számomra elképzelhtetlen miért undorodnak tőlük.

Bár az átlagos testalkatuakkal sincs bajom. Viszont társaságban mindig lenéznek, cikiznek hogy nekem bejön. Nem nagyon érdekel, mert nem fog változni az ízlésem senki véleménye miatt, de idegesítő, hogy nem szimpatizálnak ilyen lányokkal. És társaságban ha megemlítek egy molett nt csakis negatívot hallok róluk. Pedig nem is ismerik, de el van ítélve.

Őszintén! Ti mi miatt nézitek le őket?



2019. máj. 15. 22:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#19 és #20 vagyok megint :D és 21F, ez lemaradt.
2019. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Miért van az vajon, hogy itt néhány válaszoló csak frusztrált büdös tajtékparaszt módjára tud megnyilvánulni?
2019. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Kövér nőként , kinek mi a kövér, nézet kérdése , mindenesetre, ha párkapcsolatra vágytam, sosem volt gond. Jelenlegi kapcsolatom elején is győztem levakarni egy másik pasit. Sosem vettem észre, hogy a plusz kilóim miatt nem szimpatizálnának velem. Bár lehet azért, mert az olyanokkal pont nem tőrödtem. Van egészséges önbizalmam, senkinek sem engedem letörni.

Lehet rám akármit mondani a kövér disznótól kezdve az igénytelen vízilóig, őszintén régen meghatott már nem.

Szerintem, minden kisugárzáson múlik. A velem egysúlyban lévő lányok gyakran feszengenek, összehúzzák magukat, mert a média szerint éppen más az ideális. Én mondjuk évek óta b..szok rá. :)

2020. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!