Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lesz a trend a 2019-es...

Mi lesz a trend a 2019-es novemberben?

Figyelt kérdés

Ugye 2017-ben volt a "no shave november"/"mustache november", 2018-ban a "No nut november", idén is lesz valami trend novemberre? Vagy még nem tudni?

Én személy szerint csíptem ezeket a novemberes eseményeket :D Lehet a sok begyöpösödött utálta (bár ők tipikusan a mindent utál és hülyeségnek tart amit a fiatalok csinálnak kategória). Nekem semmi bajom nem volt ezekkel a novemberes trendekkel, én jó pofának tartottam őket és részt is vettem rajtuk (bár a no nut novembert azt elég hamar bebuktam :D). Idén is lesz valami?



#november #trend #esemény #noshavenovember
2019. máj. 16. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden évben kitalálnak valami baromságot szóval lesz
2019. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sbmi7 válasza:
Neharagudjatok de mi az a no shave november? Sokszor hallottam emberektől ezt a kifejezést de valahogy sosem kaptam rá választ.
2019. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A no shave november, 2017-ben volt, arról szólt hogy a férfiak novemberben nem borotválkoztak, ennek volt az alternatívája ami a mustanche november (bajúsz november) Ami esetében már lehetett borotválkozni, csak a bajszot kellett meghagyni (kinek melyik volt a szimpatikusabb), az alap sztori az volt hogy felhívjuk a férfiak figyelmét a prosztatarák veszélyeire, de alapvetően a 90% (amibe én is és az osztályom is bele tartozott) valószínűleg csak azért csinálta mert poén.
2019. máj. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!