Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi volt olyasmi,...

Nektek mi volt olyasmi, amiben nagyon nem értettetek egyet Puzsér Róberttel?

Figyelt kérdés
Most nem azok válasza érdekel, akik semmiben nem értenek egyet vele, hanem konkrétabb dolgok.

2019. máj. 24. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es, ez így oké, de konkrétan mi a bajod a Sétáló Budapesttel? Mert abból, hogy "egy az egyben" bajod van, nem derül ki, hogy miért nem értesz egyet vele.


Mellesleg az engem is zavar, hogy ennyire egy témára hegyezi ki a programját, de egyrészt ez egy valóban fontos téma, másrészt Tarlós leszarja a zöld politikát (eddig is láthattuk), a szmogellenes harcot, Karácsony Gergely meg a tartózkodása meg a pártja MSZP-vel való összefogása miatt teljes mértékben hiteltelen lett.

2019. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Bármilyen téma ami a nőket vagy a párkapcsolatot érinti."


Sokszor én se.


"A "sétáló Budapest" koncepciója így egy az egyben."


Konkrétan mi a baj vele? Az tényleg furcsa, hogy csak egy programpontja van. Ha teszem azt megvalósul, mit csinál utána? Vagy akár azzal párhuzamosan, ha sokáig tart megvalósítani, azért vannak más problémák is, de nem vagyok budapesti.


"Amikor filmekről, zenéről vagy egyéb popkulturális dolgokról beszél, akkor bődületesen nagy hülyeségeket tud mondani. "


Ez nekem is feltűnt. Mondanál példát, hogy neked mi tűnt fel?


Persze szerintem is mond sok értelmes dolgot is, de sokszor butaságokat is, a fent idézett válaszolókkal értek egyet. Úgy látom, pár választ töröltek, mire idejöttem, de köszi azoknak, akik a kérdésre válaszoltak. Egyesek nem tudták értelmezni, például az első.

2019. máj. 24. 19:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak egy programpontja van, még nem is zavarna egyáltalán. A problémám az, hogy ennek a koncepciónak a keretein belül Budapest közlekedése szempontjából kulcsfontosságú területeket akar lezáratni autós forgalom szempontjából, gyakorlatilag alternatív útvonal nélkül. Felőlem legyenek sétálóutcák, de akkor legyen vagy megfelelő minőségű és mennyiségű út, amivel ezeket el lehet kerülni, vagy legyen egy olyan tömegközlekedési hálózat, amivel minimális kompromisszum mellett is át lehet jutni a városon.
2019. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
A Puzsér egy deg.nralt bl.fsz id.ta!
2019. máj. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15%
Meg idegbeteg áll.t is.
2019. máj. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nők, párkapcsolatok téma szintén. Most ebbe nem megyek bele, de azt tudom, hogy ilyen téren miért ennyire frusztrált. Sajnos sok igazi nőgyűlölő marhának is vállveregetést ad ezzel, amit pont ebben az országban nem kéne.

Filmeknél is tud eget verő marhaságokat mondani (Gyűrűk ura például, amikor összehasonlította a Trónok harcával, te jó ég kezeljük már helyén a dolgokat).

Dancsóval sem kéne barátkoznia, bár nem tudom azóta mi lett a kapcsolatukkal, de Dancsó pszichopataságból (ez ugye Robinak a mániája) majdnem ott jár, mint Hajdú.

2019. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én sem értem, Dancsó igénytelenségét miért nem látja.


"Most ebbe nem megyek bele, de azt tudom, hogy ilyen téren miért ennyire frusztrált. "


Mire gondolsz?

2019. máj. 28. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!