Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátnőm rossz társaságba...

A barátnőm rossz társaságba került, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom egész pontosan mit csinálnak, viszont nagyon furcsák.

A legtöbben a sulinkból vannak, de van néhány külsős. Szinte mindenkit kiközösített az osztályunk mert furák és különcök. A legtöbben idétlen ruhákat hordanak, és suli után még hétvégente mindig mennek valahova. A barátnőm szinte már nem us vevő rám, és azt mondja, hogy velük úgy tid beszélni ahogy nem.

A társaságban a korkülömbség ék is nagyon nagyok. A legfiatalabb akiről tudok, ő 14,a legidősebb pedig azt hiszem 19.

Nagyon szoros a viszonyuk, többször látom hogy ölelkeznek, vagy megpuszilják egymást.

Az osztályunk ól van egy csak aki azt mondja, hogy szektások... Hát nem tudom.


Nem járnak szórakozó helyekre, a sulis programokon például bálokon is mindig együtt vannak, vagy nem jönnek. Konkrétan senki nem tudja mit csinálnak, csak azt, hogy nagyon ijesztőek és nem normálisak.

A barátnőm azt mondta amikor még beszéltünk, hogy ez olyan mintha mind testvérek lennének.


Hívott hogy menjek én is, de azt mondtam én nem kérek ebből az örületből és ezen megsértődött.

Én rontottam el?



#barát #barátság #rosst társaság
2019. jún. 3. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiből én csak annyit látok, hogy féltékeny vagy, mert a barátnőd lecserélt egy másik társaságra.
2019. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
13%
Ez elég paraszt megnyilvánulás volt kedves 1es...nyilván akkor is meglenne minden oka az aggódásra ha csak szimplán irigy lenne rájuk, de itt többről van szó, mert lehet hogy veszélyes amit csinál a szóban forgó lány. Hogyha "szektáról" van szó.....érdemes jobban utánajárni a dolgoknak és akár szólni egy tanárnak...és pontosan átérzem a helyzetet egyébként, mert elég sok barátom hagyott már ott egyik napról a másikra.
2019. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg az első válaszolónál a pont. Engedd el. Talált egy másik társaságot, akikkel jobban érzi magát. Hívott téged is. Nem volt a válasz. Semmit sem kell tenned, legyél a többi barátnőddel.
2019. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

@17:37


Neked nem tűnik fel hogy ez a "szektázás" csak a kérdező agymenése, de amúgy semmi konkrét jel nem mutat erre?

2019. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként még s mitől "szektások"? Láttad őket egy erdőben tűz körül kecskét áldozni? vagy mi olyan fura a ruházatukba?
2019. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem ismerem őket, nem tudom mit csinálnak, szokatlanul néznek ki" = ijesztőek, hülyék, nem normálisak, rossz emberek


Rémes ez az előítéletes hozzáállás a másikhoz és tudod,

ez rengeteg problémát okozott már a történetelem során. Az lenne a minimum, hogy megismerem a másikat, mielőtt véleményt alkotok róla, elítélem - pláne, ha a barátnőd ennyire megszerette ezt a társaságot.


Igen, te rontottad el.

2019. jún. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!