Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztetek már ilyet a szakítás...

Éreztetek már ilyet a szakítás után?

Figyelt kérdés

Sok kapcsolatom volt már de a legutolsó az fél évig tarott. Szép volt és jól éreztük magunkat az elejen, azonban a partnerem nem tudott kialakítani a részéről mély alapot. Csak ilyen felszínesnek tűnt a dolog felőle. Ennek ellenére megszerettem őt a hibáival együtt. A gond az volt, hogy nehezen beszélt az érzéseiről de mondogatta, hogy szeret és velem akar maradni. Az eggyik napról a másikra közölte, hogy ő már nem úgy érez mint az elején és nem tudja mi legyen. Én őszintén elengedtem őt mert tudtam, hogy ennek semmi értelme.


Döntésemet mai napig nem bánom, de valahogy úgy érzem magam mint ha hiányozna belőlem egy darab. Nem voltam teljesen boldog ebben a kapcsolatban még is úgy éreztem, mint ha ezt kerestem volna idáig az életemben. Aztán kitudja lehet, hogy jön más valaki, aki ugyan olyan különlegesen felébreszti bennem azt amit kell.


Tik voltatok már így valakivel ?

Szerintetek az életben okkal van minden így ?


2019. jún. 6. 19:13
 1/2 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb esetben mind ezt érezzük szakítás után. Ahogy mondod is, kezdetben olyan, mintha megtaláltad volna a másik feled, akit aztán elveszítesz, de a hiánya ott marad. Aztán ez az érzés idővel csillapul, míg nem jön más az életedben, akivel átélheted újra.
2019. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez szomorú, sajnálom.

Nekem volt egy két éves kapcsolatom. Baromi felszínes volt, a srác, mivel messzebb laktunk egymástól, annyira sem volt képes, hogy meglátogasson. Felhívott és közben mást csinált, ha beszéltem a telefonba nem reagált. Ehhez hasonló dolgok kísérték végig ezt a két évet. Voltak alkalmak, mikor jobban figyeltünk egymásra, de megnyílni ő sem volt hajlandó, kerek perec kijelentette, hogy van, amiről velem sem hajlandó beszélni, van, amit előttem sem mondana ki. Én megnyíltam, mert nekem erre volt szükségem, de annyit nem kezdett vele, mint egy hólapát a nyári napsütéssel. Nem akarom itt a részletek ecsetelni, a lényeg annyi, hogy én az utolsó fél évben minden egyes nap úgy éreztem magam, mint aki minden percben egy szakítást él meg. Eltávolodtam picit tőle, mert úgy éreztem az jobban fáj, ha közel engedem. Mindeközben belőlem is hiányzott az a darab. Hatalmas darab. Rettenetesen éreztem magam minden egyes nap, és pont ő volt az, akivel nem beszélhettem erről, aki nem segített. Ezt fél évig csináltam, majd a végére annyira kiégtem és annyira közömbös lett számomra ő és az egész, hogy szemrebbenés nélkül szakítottam. Mondhatni már a szakítás előtt megéltem azt.

Az idő múlásával leginkább azt fogod megtapasztalni, hogy mivel nem volt köztetek az az igazán mély érzelmi nyíltság és kötődés, így a lényeget nem veszítetted el, mert nem volt. Persze így is rossz egy szakítás, de ez a hiányzó darabka nem volt ott akkor sem, mikor vele voltál, mástól fogod megkapni, és ezt ne sajnáld magadtól. Koncentrálj az esélyedre, hogy még mennyi mély kapcsolatod lehet másokkal és mennyi darabkádat találod meg.

2019. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!