Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakinek nincs szakmája,...

Ha valakinek nincs szakmája, de mégis jó valamiben és jól keres azt is lenézik?

Figyelt kérdés
Szarul érzem, hogy nincs szakmám, de az az igazság, hogy nincs is szükség rá, mert ahhoz, hogy jól keressen valaki elegendő a tudás. Meg most minek végezzek el bármit is, ha azzal a tudással bármikor lesz munkám és jó fizetésem, csak időpazarlás lenne. Viszont igy mindenki lefog nézni, butának fog tartani, hogy csak egy érettségim van. Pedig tudom, hogy nem vagyok az.
2019. jún. 8. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

"mert ahhoz, hogy jól keressen valaki elegendő a tudás."

Nagy tévedésben vagy. És a tudást honnan szerzed?

Tudod, nagyon sok helyre nem vesznek fel, ha nincs meg hozzá a szakképzettségedet igazoló papírod.


És mégis miben vagy jó, amihez nem kell papír és sokat keresnél vele?

2019. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

programozás


otthon, képzésen... Meg egyetemre is jártam

2019. jún. 8. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jártál egyetemre elég cink, hogy nem fejezted be és nem szerezted meg a diplomát belőle. Ha meglenne, akkor bárhol el tudnál helyezkedni rettentően jó fizetéssel. De így? Nem tudom, hogy papír nélkül mennyire leszel kapós a piacon.
2019. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most viccelsz? Már egyetem előtt benne dolgoztam...xd
2019. jún. 8. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg most mit pattogsz ezen?

Nem igaz, hogy nem tudnál egy sz..ros okj-s papírt megszerezni erről, csak, hogy legyen egy hivatalos formája is a tudásodnak.

Ha minden a kisujjadban van, akkor meg ne legyél már lusta megszerezni egy papírt egy olyan országban, ahol mindig mindenért a papírt kérik.

2019. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, csak felesleges.
2019. jún. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!